Strona główna Wiadomości grudzień 23 149. lokal Grycan otwarty
REKLAMA

Kolejny punkt na koncie marki

149. lokal Grycan otwarty

Horecanet.pl, 23 grudnia 2016

W dniu 13 grudnia br. została otwarta nowa lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń. Kolejny lokal, ktory jest 149. w portfolio sieci, powstał w Galerii Navigator w Mielcu.

Autor:

– Okres przedświąteczny to chyba najlepszy  czas na otwarcie naszej pierwszej lodziarnio-kawiarni w Mielcu! Goście mogą bowiem  skosztować nie tylko naszych sztandarowych produktów – lodów, czy rurek z bitą śmietaną, ale także  spróbować sezonowych ciast i deserów z naszej świątecznej oferty – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Lokal w Mielcu oferuje wybór 36 smaków lodów – zarówno tradycyjnych, jak i sorbetów z owoców oraz lodów jogurtowych. W menu znajdują także się domowe ciasta, desery lodowe, rurki z bitą śmietaną i torty lodowo-bezowe, a teraz również sezonowe specjały marki Grycan – Lody od pokoleń – Piernik Staropolski z bakaliami oraz tradycyjna kutia.

Na gości lodziarnio-kawiarni czekają także świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz szeroka gama kaw ze specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli. Dla gości nowej lodziarnio-kawiarni została również przygotowana miła niespodzianka – przez pierwszy miesiąc od otwarcia lokalu, przy zamówieniu dowolnego deseru w pucharze, goście otrzymają kawę gratis.

W nowej lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń znajduje się 15 stolików i 45 miejsc siedzących.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.