Strona główna Wiadomości 2012 maj 9 20 restauracji bije się o Złotego Widelca
REKLAMA

Bank BGŻ partnerem akcji „Warszawa od kuchni”

20 restauracji bije się o Złotego Widelca

Horecanet.pl, 9 maja 2012

Bank BGŻ został partnerem II edycji akcji rekomendującej warszawskie restauracje “Warszawa od Kuchni”.Organizatorem akcji jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego i Prezydent m.st. Warszawy.

Celem akcji jest przedstawienie gastronomii, jako produktu turystycznego miasta. Organizatorzy pragnął stworzyć gastronomiczne trasy w mieście i przekierować ruch gastronomiczny stolicy do miejsc o sprawdzonej renomie. Akcja ma także za zadanie wypromowanie regionalnych potraw warszawskich.

Do 15 kwietnia 2012 r. restauracje zgłaszały chęć udziału w akcji „Warszawa od Kuchni”. Ostatecznie w 2012 roku o Złotego Widelca powalczą dwadzieścia dwa lokale.

W kolejnym etapie akcji, trwającym do 20 maja, jurorzy będą oceniać restauracje pod różnym kontem. Będą zwracać uwagę nie tylko na smak i formę podania posiłku, ale przede wszystkim na atmosferę panującą w lokalu, na którą składa się aranżacja wnętrz czy jakość obsługi klienta. Dodatkowo premiowana będzie obecność dania specjalnego zakładu bądź występowanie dań kuchni warszawskiej w menu.

Następnie Kapituła akcji wybierze najlepsze recenzje z pośród wszystkich nagradzając kilkoro restauratorów statuetką Złotego Widelca.

Wszyscy laureaci otrzymają statuetkę i godło promocyjne, którym mogą posługiwać się w swoich działaniach promocyjnych. Ogłoszenie wyników odbędzie się 2 czerwca 2012 r. na gali tydzień przed rozgrywkami Euro 2012.                                     

 

 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.