Strona główna Wiadomości 2012 maj 9 20 restauracji bije się o Złotego Widelca
REKLAMA

Bank BGŻ partnerem akcji „Warszawa od kuchni”

20 restauracji bije się o Złotego Widelca

Horecanet.pl, 9 maja 2012

Bank BGŻ został partnerem II edycji akcji rekomendującej warszawskie restauracje “Warszawa od Kuchni”.Organizatorem akcji jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego i Prezydent m.st. Warszawy.

Celem akcji jest przedstawienie gastronomii, jako produktu turystycznego miasta. Organizatorzy pragnął stworzyć gastronomiczne trasy w mieście i przekierować ruch gastronomiczny stolicy do miejsc o sprawdzonej renomie. Akcja ma także za zadanie wypromowanie regionalnych potraw warszawskich.

Do 15 kwietnia 2012 r. restauracje zgłaszały chęć udziału w akcji „Warszawa od Kuchni”. Ostatecznie w 2012 roku o Złotego Widelca powalczą dwadzieścia dwa lokale.

W kolejnym etapie akcji, trwającym do 20 maja, jurorzy będą oceniać restauracje pod różnym kontem. Będą zwracać uwagę nie tylko na smak i formę podania posiłku, ale przede wszystkim na atmosferę panującą w lokalu, na którą składa się aranżacja wnętrz czy jakość obsługi klienta. Dodatkowo premiowana będzie obecność dania specjalnego zakładu bądź występowanie dań kuchni warszawskiej w menu.

Następnie Kapituła akcji wybierze najlepsze recenzje z pośród wszystkich nagradzając kilkoro restauratorów statuetką Złotego Widelca.

Wszyscy laureaci otrzymają statuetkę i godło promocyjne, którym mogą posługiwać się w swoich działaniach promocyjnych. Ogłoszenie wyników odbędzie się 2 czerwca 2012 r. na gali tydzień przed rozgrywkami Euro 2012.                                     

 

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE