Strona główna Wiadomości 2012 maj 9 20 restauracji bije się o Złotego Widelca
REKLAMA

Bank BGŻ partnerem akcji „Warszawa od kuchni”

20 restauracji bije się o Złotego Widelca

Horecanet.pl, 9 maja 2012

Bank BGŻ został partnerem II edycji akcji rekomendującej warszawskie restauracje “Warszawa od Kuchni”.Organizatorem akcji jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego i Prezydent m.st. Warszawy.

Celem akcji jest przedstawienie gastronomii, jako produktu turystycznego miasta. Organizatorzy pragnął stworzyć gastronomiczne trasy w mieście i przekierować ruch gastronomiczny stolicy do miejsc o sprawdzonej renomie. Akcja ma także za zadanie wypromowanie regionalnych potraw warszawskich.

Do 15 kwietnia 2012 r. restauracje zgłaszały chęć udziału w akcji „Warszawa od Kuchni”. Ostatecznie w 2012 roku o Złotego Widelca powalczą dwadzieścia dwa lokale.

W kolejnym etapie akcji, trwającym do 20 maja, jurorzy będą oceniać restauracje pod różnym kontem. Będą zwracać uwagę nie tylko na smak i formę podania posiłku, ale przede wszystkim na atmosferę panującą w lokalu, na którą składa się aranżacja wnętrz czy jakość obsługi klienta. Dodatkowo premiowana będzie obecność dania specjalnego zakładu bądź występowanie dań kuchni warszawskiej w menu.

Następnie Kapituła akcji wybierze najlepsze recenzje z pośród wszystkich nagradzając kilkoro restauratorów statuetką Złotego Widelca.

Wszyscy laureaci otrzymają statuetkę i godło promocyjne, którym mogą posługiwać się w swoich działaniach promocyjnych. Ogłoszenie wyników odbędzie się 2 czerwca 2012 r. na gali tydzień przed rozgrywkami Euro 2012.                                     

 

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.