Strona główna Wiadomości 24 29. Targi Intergastra 2018
REKLAMA

Kolejna edycja wydarzenia

29. Targi Intergastra 2018

Horecanet.pl, 23 stycznia 2017 03.02.2018 - 07.02.2018, Stuttgart

W terminie od 3 do 7 lutego 2018 roku w Stuttgarcie odbędzie się 29. edycja jednej z największych i najważniejszych imprez branży HoReCa w Europie – targów Intergastra.

Intergastra z każdą edycją ugruntowuje swoją wysoką pozycję wśród imprez tej branży. Poprzednia edycja w 2016 roku zgromadziła blisko 1,3 tys. wystawców (w tym sześć firm z Polski) oraz ponad 96 tys. odwiedzających z 60 krajów. Ze względu na duże zapotrzebowanie na powierzchnię wystawienniczą w przyszłym roku zostanie ona zwiększona do 110 tys. mkw. 

Wśród wystawców w 2016 roku prezentujących ofertę z zakresu technik kuchennych i wyposażenia zaplecza kuchennego, wyposażenia wnętrz hotelowych, artykułów spożywczych i napoi oraz usług znalazło się wielu światowych liderów. Zadowoleni z udziału w imprezie chwalili przede wszystkim wysokie kompetencje odwiedzających (79 proc. gości było bezpośrednio zaangażowanych w procesy decyzyjne w firmie).

Zwiedzający pochodzący ze wszystkich segmentów branży – z hoteli, pensjonatów, restauracji, kantyn, punktów żywienia zbiorowego i gastronomii, a także lodziarni, piekarni, cukierni oraz handlu, doceniali szczególnie szeroki zakres tematyczny, bogatą ofertę prezentowaną przez wystawców oraz klarowny podział tematyczny hal.

Targi Intergastra wyróżnia interesujący program ramowy (fora, dyskusje ze specjalistami, konkursy, specjalne prezentacje i pokazy na żywo). Impreza promuje też trendy oraz innowacyjne produkty i rozwiązania dla branży, dzięki przyznawaniu nagrody za innowacyjność „Gastro-Innovations-Preis” oraz rozwojowi specjalnych obszarów tematycznych (lody, kawa, wyposażenie hotelowe i gastronomia na powietrzu).

Uczestnictwo w targach ułatwia świetnie rozwinięta infrastruktura nowoczesnych terenów targowych Targów Stuttgarckich. Lokalizacja 200 m od lotniska i tuż przy autostradzie A8 oraz połączenia szybką koleją miejską S2 i S3 z innymi punktami miasta ułatwia dotarcie na targi, a 15 tys. miejsc parkingowych służy uczestnikom, którzy nie korzystają z komunikacji publicznej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.