Strona główna Wiadomości 24 29. Targi Intergastra 2018
REKLAMA

Kolejna edycja wydarzenia

29. Targi Intergastra 2018

Horecanet.pl, 23 stycznia 2017 03.02.2018 - 07.02.2018, Stuttgart

W terminie od 3 do 7 lutego 2018 roku w Stuttgarcie odbędzie się 29. edycja jednej z największych i najważniejszych imprez branży HoReCa w Europie – targów Intergastra.

Intergastra z każdą edycją ugruntowuje swoją wysoką pozycję wśród imprez tej branży. Poprzednia edycja w 2016 roku zgromadziła blisko 1,3 tys. wystawców (w tym sześć firm z Polski) oraz ponad 96 tys. odwiedzających z 60 krajów. Ze względu na duże zapotrzebowanie na powierzchnię wystawienniczą w przyszłym roku zostanie ona zwiększona do 110 tys. mkw. 

Wśród wystawców w 2016 roku prezentujących ofertę z zakresu technik kuchennych i wyposażenia zaplecza kuchennego, wyposażenia wnętrz hotelowych, artykułów spożywczych i napoi oraz usług znalazło się wielu światowych liderów. Zadowoleni z udziału w imprezie chwalili przede wszystkim wysokie kompetencje odwiedzających (79 proc. gości było bezpośrednio zaangażowanych w procesy decyzyjne w firmie).

Zwiedzający pochodzący ze wszystkich segmentów branży – z hoteli, pensjonatów, restauracji, kantyn, punktów żywienia zbiorowego i gastronomii, a także lodziarni, piekarni, cukierni oraz handlu, doceniali szczególnie szeroki zakres tematyczny, bogatą ofertę prezentowaną przez wystawców oraz klarowny podział tematyczny hal.

Targi Intergastra wyróżnia interesujący program ramowy (fora, dyskusje ze specjalistami, konkursy, specjalne prezentacje i pokazy na żywo). Impreza promuje też trendy oraz innowacyjne produkty i rozwiązania dla branży, dzięki przyznawaniu nagrody za innowacyjność „Gastro-Innovations-Preis” oraz rozwojowi specjalnych obszarów tematycznych (lody, kawa, wyposażenie hotelowe i gastronomia na powietrzu).

Uczestnictwo w targach ułatwia świetnie rozwinięta infrastruktura nowoczesnych terenów targowych Targów Stuttgarckich. Lokalizacja 200 m od lotniska i tuż przy autostradzie A8 oraz połączenia szybką koleją miejską S2 i S3 z innymi punktami miasta ułatwia dotarcie na targi, a 15 tys. miejsc parkingowych służy uczestnikom, którzy nie korzystają z komunikacji publicznej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE