435 restauracja McDonald’s w Polsce otwarta

Udostępnij nas na:
W czwartek 5 grudnia br. sieć powiększyła się o nową lokalizację. Tym razem
w województwie warmińsko-mazurskim. Nowy lokal mieści się przy MOP Pawliki przy drodze ekspresowej S7 na trasie Gdańsk-Warszawa.

Lokal w Pawlikach to 435 restauracja McDonald’s w Polsce, a 10 w województwie warmińsko-mazurskim. Zlokalizowana jest pod Nidzicą przy drodze ekspresowej S7 w kierunku Warszawy. Restauracja wraz z usługą McDrive jest otwarta dla gości codziennie od 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé. W dniu otwarcia na gości czekała promocja w postaci puszki Coca-Coli gratis do każdego zakupionego McZestawu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Restauracja została urządzona w stylu o nazwie Natural Integrity, który cechuje minimalizm, łagodna kolorystyka i dominująca rola naturalnych materiałów. Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie 111 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 60 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 28 miejsc.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 70 pracowników, w tym 12 menadżerów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.