Strona główna Wiadomości 5 AmRest przedłużył współpracę z dostawcą
REKLAMA

Duży kontrakt

AmRest przedłużył współpracę z dostawcą

Horecanet.pl, 4 stycznia 2017

Firma przedłużyła współpracę z - należąca do międzynarodowej grupy logistycznej Meyer Quick Service Logistics - firmą QSL. Na podstawie nowej umowy QSL Polska pozostanie partnerem logistycznym AmRest Holdings SE przez kolejne trzy lata, natomiast QSL Czech i AmRest Holdings SE będą współpracować przez następne pięć lat.

Autor:

W nawiązaniu do umowy z 2014 roku, zawartej pomiędzy Quick Service Logistics Polska, a spółkami AmRest, podpisany został aneks, na podstawie którego firmy przedłużyły współpracę do października 2023 roku. Spowodowało to wzrost szacunkowej wartości umowy z QSL Polska o 1 miliard zł, co przekracza 10 proc. wartości kapitałów własnych AmRest na dzień 30 września 2016 roku.

Jednocześnie, w nawiązaniu do umowy z 2012 roku pomiędzy QSL Czechy a spółkami AmRest, został podpisany aneks przedłużający umowę o współpracy między firmami do października 2022 roku. Przedłużenie umowy dla QSL Czechy spowodowało wzrost szacunkowej wartości umowy o 2,25 mld CZK, czyli około 370 mln zł, co przekracza 10 proc. wartości kapitałów własnych AmRest na dzień 30 września 2016 roku.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

- AmRest, zarówno na terenie Polski jak i Czech, jest jednym z naszych kluczowych klientów a przedłużenie współpracy jest dla nas dowodem na wysoką ocenę jakości naszego serwisu – komentuje Agnieszka Sałek, dyrektor handlowy w QSL Polska.

- Wsparcie logistyczne QSL obejmuje usługi w zakresie zakupów, magazynowania, a także sprzedaży produktów dla restauracji obsługiwanych przez Spółki zależne AmRest na terytorium obu krajów.  Jest to szeroki zakres działań na dużą skalę, ale dzięki rozwiązaniom dopasowanym specjalnie do potrzeb naszej firmy, współpraca ta pozwala na oszczędność czasu oraz kosztów – dodaje Iwona Sarachman, rzecznik prasowy AmRest.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.