Strona główna Wiadomości wrzesień 8 Amadeus Sponsorem Głównym XI Forum Profit Hotel 2016
REKLAMA

Już 8 grudnia w Westin Warsaw Hotel

Amadeus Sponsorem Głównym XI Forum Profit Hotel 2016

Horecanet.pl, 8 września 2016

Wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań technologicznych i usług przetwarzania danych dla światowej branży turystycznej i podróży firma Amadeus została Sponsorem Głównym najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy - XI Forum Profit Hotel 2016. Tegoroczna edycja odbędzie się 8 grudnia w Westin Warsaw Hotel.

Autor:

Z produktów i usług Amadeus korzystają m.in. agenci turystyczni, w tym biura podróży online, przewoźnicy lotniczy i kolejowi, hotele, dostawcy elektronicznych informacji dotyczących rozkładów podróży i ofert turystycznych, a także firmy z różnych branż wysyłające pracowników w podróże służbowe. Miliony pasażerów każdego dnia korzystają z systemów Amadeus planując, rezerwując i monitorując swoją podróż. Firma dostarcza innowacyjnych technologii zmieniających oblicze branży turystycznej i podróży - od momentu wyszukiwania, porównywania i wyceny ofert, poprzez rezerwację usług dla podróżujących, odprawę i procesy związane z samym wyjazdem. Amadeus prowadzi działalność w ponad 190 krajach, zatrudniając ponad 14 tys. pracowników, m.in. w siedzibie głównej firmy w Madrycie oraz w 71 lokalnych oddziałach Amadeus na całym świecie, w tym w Polsce.

- Już tylko pięć ostatnich powierzchni w foyer pod stoiska zostało wolnych dla firm, którym szczególnie zależy na zaprezentowaniu swojej oferty hotelarzom niezależnym oraz prezesom i zarządom spółek będącymi właścicielami sieci hotelarskich. Mimo, że jedenasta edycja naszego Forum odbędzie się dopiero 8 grudnia zainteresowanie nią już jest ogromne - zdradza Rafał Madyński, dyrektor marketingu BROG Marketing - organizatora wydarzenia.

XI Forum Profit Hotel 2016 to nie tylko konferencja, prelekcje, dyskusje, wystawa, spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce efektywnych kontaktów biznesowych.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
 •  udziale w BUSINESS SPEED DATING - serii bezpośrednich spotkań na
    temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
 •  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
 • efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
 • budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
 • kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
 • prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
   - prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
   - menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
   - właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa. 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – właściciel czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt:
Tomasz Witecki - szef zespołu sprzedaży
tel.: 664 463 072
t.witecki@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.