Strona główna Wiadomości Arche pokazuje wnętrza nowego hotelu
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Arche pokazuje wnętrza nowego hotelu

Horecanet.pl, 19 października 2017

Grupa prowadzi aktualnie kilka projektów, w tym realizację obiektu w systemie condo. Arche Hotel Poloneza powstaje w Warszawie, niedaleko Lotniska Chopina. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na początek 2018 roku.

Autor:

Arche Hotel Poloneza to dwuetapowa inwestycja. W pierwszej kolejności zostanie oddanych do użytku 150 jedno- i dwuosobowych pokoi oraz apartamentów o powierzchni od 16 do 35 mkw. Część apartamentów z aneksami kuchennymi przeznaczona jest na pobyty długoterminowe. Na parterze powstanie lokal gastronomiczny oraz powierzchnie usługowo-handlowe. Dla gości dostępny będzie dwupoziomowy garaż podziemny.

- Chcemy, aby naszą sieć charakteryzował indywidualizm i oryginalność. Dzięki temu, że nasze inwestycje obejmują rewitalizację obiektów zabytkowych i historycznych, takie założenie będzie łatwiejsze do zrealizowania – powiedział Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche podczas naszego XI Forum Profit Hotel 2016. - Na świecie jest dużo standaryzacji i tzw. masówki, dlatego my chcemy dać gościom coś niepowtarzalnego - dodał.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE