Strona główna Wiadomości Arche pokazuje wnętrza nowego hotelu
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Arche pokazuje wnętrza nowego hotelu

Horecanet.pl, 19 października 2017

Grupa prowadzi aktualnie kilka projektów, w tym realizację obiektu w systemie condo. Arche Hotel Poloneza powstaje w Warszawie, niedaleko Lotniska Chopina. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na początek 2018 roku.

Autor:

Arche Hotel Poloneza to dwuetapowa inwestycja. W pierwszej kolejności zostanie oddanych do użytku 150 jedno- i dwuosobowych pokoi oraz apartamentów o powierzchni od 16 do 35 mkw. Część apartamentów z aneksami kuchennymi przeznaczona jest na pobyty długoterminowe. Na parterze powstanie lokal gastronomiczny oraz powierzchnie usługowo-handlowe. Dla gości dostępny będzie dwupoziomowy garaż podziemny.

- Chcemy, aby naszą sieć charakteryzował indywidualizm i oryginalność. Dzięki temu, że nasze inwestycje obejmują rewitalizację obiektów zabytkowych i historycznych, takie założenie będzie łatwiejsze do zrealizowania – powiedział Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche podczas naszego XI Forum Profit Hotel 2016. - Na świecie jest dużo standaryzacji i tzw. masówki, dlatego my chcemy dać gościom coś niepowtarzalnego - dodał.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.