Strona główna Wiadomości Austriacki Hostel Marmota po remoncie
REKLAMA

Nowa jakość noclegu

Austriacki Hostel Marmota po remoncie

Horecanet.pl, 7 lutego 2018

Innsbruck przez wielu uważany jest za stolicę austriackich Alp. Miasto to jest chętnie odwiedzane przez fanów sportów zimowych, zarówno w zimie jak i w lecie. Po kilkunastomiesięcznym remoncie generalnym do ich dyspozycji jeszcze w lutym zostaje oddany hostel Marmota.

Autor:

Obiekt należący do krakowskiej spółki Smart Hotels & Hostels oferuje zupełnie nową jakość dla gości szukających komfortowego noclegu w przystępnej cenie. Większość pokoi jest dwuosobowa, wszystkie posiadają szerokie i wygodne łóżka, w pełni wyposażone prywatne łazienki, część biurową oraz darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Codziennie rano serwowane będą obfite śniadania, a turyści będą mogli także skorzystać z hostelowego baru, sali wspólnej, przechowalni bagażu i sprzętu sportowego oraz suszarki do butów narciarskich i snowboardowych. W obiekcie jest też kilka pokoi w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadają one więcej miejsca zarówno w części sypialnej jak i w łazience.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Hostel znajduje się w spokojnej okolicy tylko 10 minut tramwajem od centrum miasta  w pobliżu słynnego zamku Ambras. Z okien rozpościera się niezapomniany widok na Alpy. Obiekt może służyć jako baza wypadowa zarówno do uprawiania sportów zimowych jak i turystyki spacerowej oraz wspinaczki.

Hostel Marmota to nie jedyny obiekt należący do Smart Hotels & Hostels, który zostanie otwarty w najbliższych miesiącach. Już niedługo w portfolio spółki pojawi się także kolejny hotel. Będzie on działał pod dobrze znaną z Poznania marką Traffic.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE