Strona główna Wiadomości Awanse w Zdrojowa Hotels
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Awanse w Zdrojowa Hotels

Horecanet.pl, 22 września 2017

Kołobrzeska sieć zachęca do rozwijania skrzydeł w swoich strukturach. Monika Murawska w wyniku promocji wewnętrznej objęła stanowisko dyrektora Marine Hotel*****& Ultra Marine, a Bartosz Borowski rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Diune Hotel***** & Resort.

Autor:

Monika Murawska po awansie na pozycję dyrektora hotelu zarządza zespołem Marine Hotel*****& Ultra Marine. Jest odpowiedzialna za funkcjonowanie działów, ich współpracę, utrzymanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz standardów jakości. Może pochwalić się 17-letnim doświadczeniem w hotelarstwie – pierwsze szlify zdobywała w szczecińskim Radisson SAS, potem w Hilton Warsaw & Convention Centre, następnie w sieci Starwood Hotels. Ekspertka sprzedaży hotelowej, tworzenia strategii cenowej i kontroli przychodów, a także motywowania zespołu w realizowaniu założonych celów. Absolwentka Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania relacjami z klientem i jednostkami hotelowymi. Pasją zawodową jest rozwój relacji między gościem a pracownikiem hotelu, a prywatnie zgłębia tajniki starożytności i dyplomacji oraz podróżuje motocyklem.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE
RAPORT 2017

- kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem

Bartosz Borowski to nowy zastępca dyrektora kołobrzeskiego Diune Hotel**** & Resort. W jego ręce oddano stylowy obiekt z profesjonalną załogą gotową spełnić każde życzenie gości. Kluczowe obowiązki na tym stanowisku to nadzorowanie pracy działów operacyjnych hotelu m. in. gastronomii, recepcji, służby pięter i innych. Posiada doskonałe umiejętności interpersonalne i kwalifikacje menedżerskie. Pierwsze zawodowe kroki w gastronomii stawiał w USA i Wielkiej Brytanii. Przez 15 lat przeszedł wszystkie szczeble kariery, po powrocie do kraju objął kierownicze stanowisko w poznańskim hotelu IBB Andersia. Studiował politykę gospodarczą i strategię przedsiębiorstw na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Biegle posługuje się językiem angielskim. Wolny czas spędza czytając książki oraz odkrywając uroki Kołobrzegu i okolic na dwóch kółkach, a zimą oddaje się białemu szaleństwu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE