Strona główna Wiadomości Awanse w Zdrojowa Hotels
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Awanse w Zdrojowa Hotels

Horecanet.pl, 22 września 2017

Kołobrzeska sieć zachęca do rozwijania skrzydeł w swoich strukturach. Monika Murawska w wyniku promocji wewnętrznej objęła stanowisko dyrektora Marine Hotel*****& Ultra Marine, a Bartosz Borowski rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Diune Hotel***** & Resort.

Autor:

Monika Murawska po awansie na pozycję dyrektora hotelu zarządza zespołem Marine Hotel*****& Ultra Marine. Jest odpowiedzialna za funkcjonowanie działów, ich współpracę, utrzymanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz standardów jakości. Może pochwalić się 17-letnim doświadczeniem w hotelarstwie – pierwsze szlify zdobywała w szczecińskim Radisson SAS, potem w Hilton Warsaw & Convention Centre, następnie w sieci Starwood Hotels. Ekspertka sprzedaży hotelowej, tworzenia strategii cenowej i kontroli przychodów, a także motywowania zespołu w realizowaniu założonych celów. Absolwentka Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania relacjami z klientem i jednostkami hotelowymi. Pasją zawodową jest rozwój relacji między gościem a pracownikiem hotelu, a prywatnie zgłębia tajniki starożytności i dyplomacji oraz podróżuje motocyklem.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE
RAPORT 2017

- kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem

Bartosz Borowski to nowy zastępca dyrektora kołobrzeskiego Diune Hotel**** & Resort. W jego ręce oddano stylowy obiekt z profesjonalną załogą gotową spełnić każde życzenie gości. Kluczowe obowiązki na tym stanowisku to nadzorowanie pracy działów operacyjnych hotelu m. in. gastronomii, recepcji, służby pięter i innych. Posiada doskonałe umiejętności interpersonalne i kwalifikacje menedżerskie. Pierwsze zawodowe kroki w gastronomii stawiał w USA i Wielkiej Brytanii. Przez 15 lat przeszedł wszystkie szczeble kariery, po powrocie do kraju objął kierownicze stanowisko w poznańskim hotelu IBB Andersia. Studiował politykę gospodarczą i strategię przedsiębiorstw na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Biegle posługuje się językiem angielskim. Wolny czas spędza czytając książki oraz odkrywając uroki Kołobrzegu i okolic na dwóch kółkach, a zimą oddaje się białemu szaleństwu.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.