Strona główna Wiadomości luty 15 Będzie pierwszy w Polsce Radisson Red
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Będzie pierwszy w Polsce Radisson Red

Horecanet.pl, 15 lutego 2017

Rezidor Hotel Group oficjalnie ogłosił plan otwarcia pierwszego w centralnej Europie hotelu Radisson Red, który powstanie w Krakowie, przy słynnym „Szkieletorze”.

Autor:

Radisson Red to nowa marka Carlson Rezidor, której twórcy zainspirowali się ideami pokolenia Y i ważnymi dla niego sferami życia: technologią, modą, muzyką i sztuką. Marka Red skupia się na przyszłościowym myśleniu o desiginie.

- Jesteśmy bardzo dumni z możliwości wprowadzenia do Polski naszej marki Radisson Red. Nie mogliśmy wybrać ciekawszej lokalizacji niż Kraków – otulone legendą miasto to jedna z najważniejszych lokalizacji na rynku hotelarskim. Radisson Red będzie stanowić ekscytujący kontrast, ale także uzupełnienie dla jego pięknej historii i atmosfery, wprowadzając elementy nowoczesnej technologii - powiedział Ellie Younes, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. rozwoju w Rezidor Hotel Group.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Ukończenie budowy Radisson Red Kraków planowane jest na jesień 2019 roku. Obiekt będzie się składał z 230 pokoi, restauracji i baru oraz przestrzeni przeznaczonej na spotkania. Do dyspozycji gości będzie czynne całą dobę centrum fitness. Nieruchomość, w której powstanie hotel, stanowi integralną część budowanego Unity Center. Inwestorem tego kompleksu jest spółka Treimorfa Project, której wspólnikami są Eurozone Equity Company oraz grupa GD&K.

- Branża hotelarska to dla nas nowy segment działalności, jednak współpraca z takim partnerem oraz wyjątkowa lokalizacja pozwalają nam czuć się w niej komfortowo. Jesteśmy przekonani, że hotel jako element kompleksu biurowego będzie atrakcyjny zarówno dla najemców, jak i gości. To pierwszy taki obiekt w Krakowie – powiedziała Iwona Fumanik, pełnomocnik Eurozone Equity.

Pierwszy hotel Radisson Red otwarto w Brukseli w kwietniu 2016 roku, kolejny - w Minneapolis w listopadzie 2016 roku. Do 2020 roku Radisson Red planuje otworzyć jeszcze 60 obiektów.

- Wprowadzenie Radisson RED na rynek jest kluczowym filarem w naszej strategii rozwoju w tym kraju. Obecnie mamy tu dwanaście hoteli – i ponad 2,7 tys. pokoi – Radisson Blu i Park Inn by Radisson. Rezidor koncentruje się w tym momencie na powiększaniu udziału na polskim rynku – mówi Ellie Younes.

Jak podkreśla Rezidor Hotel Group, Radisson Blu jest największą siecią hoteli w Polsce w segmencie hoteli o wysokim standardzie (upper-upscale) ze względu na liczbę lokalizacji oraz liczbę pokoi, którymi zarządza.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE