Strona główna Wiadomości kwiecień 19 Biała na Saskiej Kępie otwarta
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Biała na Saskiej Kępie otwarta

Horecanet.pl, 19 kwietnia 2017

Grupa Warszawa, posiadająca kilka popularnych, działających w stolicy lokali gastronomicznych uruchomiła swoją kolejną restaurację. Biała - zjedz i wypij znajduje się w sercu Saskiej Kępy, w Willi Łepkowskich. We wczorajszej, ekskluzywnej rozmowie z naszą redakcją twórcy Grupy zdradzili kolejne plany... ale o tym już w najbliższym wydaniu Nowości Gastronomicznych.

Nowa restauracja Grupy Warszawa

Autor:

Do dyspozycji gości są dwa piętra, a już wkrótce także piękny ogród oraz taras na dachu z widokiem na całą okolicę.

- W awangardowej modernistycznej willi uraczymy Was współczesną kuchnią polską! Skrupulatnie zrewitalizowana Biała Willa, bo tak była niegdyś nazywana, mieści w sobie aż trzy bary oraz otwartą na salę kuchnię – czytamy na Facebooku Grupy Warszawa.
 

Redakcja Nowości Gastronomicznych z wizytą w Białej


Grupa Warszawa rozpoczęła działalność w 2008 roku, otwierając jedną klubokawiarnię, której celem było promowanie młodej kultury i sztuki. Organiczną konsekwencją tych działań był rozwój firmy w kierunku zarządzania gastronomią i kompleksowej organizacji wydarzeń. Dziś Grupa Warszawa prowadzi zróżnicowane lokale gastronomiczne, których portfolio stale się poszerza, oraz inwestuje w produkcję filmową jako udziałowiec firmy MD4.

W najbliższym numerze Nowości Gastronomicznych ekskluzywny wywiad z twórcami
Grupy Warszawa.

Już dziś zapraszamy do lektury!

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.