Strona główna Wiadomości 5 Bierhalle wkracza do kolejnego miasta
REKLAMA

Tylko u nas!

Bierhalle wkracza do kolejnego miasta

Horecanet.pl, 5 stycznia 2017

Portfolio sieci powiększyło się o kolejną restaurację. Została otwarta wczoraj (4 stycznia) w centrum handlowym Posnania. Jest to pierwsza inwestycja marki w Poznaniu. Lokal oferuje ponad 250 miejsc siedzących.

Nowy lokal Bierhalle

Autor: Bierhalle

Restauracje słyną z piwa, które w wielu lokalach jest ważone na miejscu. Sieć restauracji została założona w 2005 roku. Restauracje Bierhalle należą do spółki QLT Restaurant & Bar, której założycielami są specjalista od rynku nieruchomości Roman Gościk oraz Jerzy Becz, do których to dołączył na początkowym etapie rozwoju niemiecki przedsiębiorca branży motoryzacyjnej Peter Unger.

Jerzy Becz poinformował nas także, że w tym roku ruszą nowe lokale. Wszystkie planowane restauracje to placówki własne firmy. Bierhalle nie zamierza na razie otwierać nowych lokali w systemie franczyzowym.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

Posnania jest największym w Wielkopolsce centrum zakupowo-lifestylowym z szeroką i różnorodną ofertą mody, usług, rozrywki i rekreacji. Na 100 tys. mkw. ulokowano 300 marek, spośród których część debiutuje na rynku poznańskim, w tym np. Forever 21, Etam, Bierhalle. Znajdują się tu dwa sklepy wielkoformatowe: Carrefour i Leroy Merlin oraz ponad 200 butików – od marek popularnych, poprzez koncepty polskich projektantów, aż po marki premium. Całość wzbogaca oferta life stylowa, mieszcząca się na 25 tys. mkw. GLA. Są tu: nowej generacji multiplex Helios, kręgle i bilard – Grawitacja, klub fitness z basenem – Fabryka Formy, interaktywne place zabaw oraz bardzo zróżnicowana oferta kulinarna. Wygodny i dobrze zaprojektowany food court z tarasem na pierwszym piętrze oraz położone na parterze kawiarnie, puby i restauracje tworzą koncept Dining Village.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.