Strona główna Wiadomości 2011 grudzień 8 Bioaktywny nektar Alfa Nectar na polskim rynku
REKLAMA

Produkt przeznaczony m.in. do hotelu

Bioaktywny nektar Alfa Nectar na polskim rynku

Horecanet.pl, 8 grudnia 2011

Alfa Nectar – bioaktywny nektar o wyjątkowych korzyściach zdrowotnych – dostępny jest już w Polsce. Produkt skierowany jest do klientów indywidualnych, a także hoteli spa & wellness, które chcą poczęstować swoich gości sokiem o wyjątkowym wpływie na organizm.

Trzon Alfa Nectar stanowią aronia, czarna porzeczka i miód. Owoce aronii mają działanie oczyszczające, a zawarte w nich antyoksydanty znajdują zastosowanie w profilaktyce zmian nowotworowych. Ponadto, aronia jest niezwykle bogata w antocyjany, które mają zbawienny wpływ na wzrok.

Następny składnik produktu – sok z czarnej porzeczki – wzbogaca bioaktywny nektar o właściwości regenerujace. Owoce czarnej porzeczki są jednym z najlepszych źródeł witaminy C oraz bogate są w witaminę P, która ma działanie antyoksydacyjnie.

Bogactwo witamin i składników mineralnych zawartych w Alfa Nectar uzupełnia miód pszczeli. Znane od wieków antyseptyczne właściwości „płynnego złota” spowodowane są m.in. utlenianiem zawartej w nim glukozy i powstawaniem nadtlenku wodoru. Obecna w miodzie acetylocholina wspomaga funkcjonowanie układu krwionośnego, a dominujące w składzie cukry proste (glukoza i fruktoza) działają odżywczo i wzmacniająco. Oprócz tego, miód ma działanie kojące i uspokajające, znajduje również zastosowanie w leczeniu problemów skórnych.

Alfa Nectar jest w 100 proc. naturalny. Jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dzieci od 3 roku życia, mogą go także spożywać wegetarianie oraz osoby będące na diecie bezglutenowej. Jak zapewnia producent, wyjątkowa metoda produkcji oraz unikalna receptura czynią Alfa Nectar jedynym produktem o podobnych właściwościach nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Obecnie Alfa Nectar można nabyć bezpośrednio od producenta lub przedstawicieli handlowych. Dostępny jest również w Internecie. Obecny jest także w takich krajach, jak: Chiny, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa Niemcy, Państwa Zatoki Perskiej, Rosja, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.