Strona główna Wiadomości 2011 grudzień 8 Bioaktywny nektar Alfa Nectar na polskim rynku
REKLAMA

Produkt przeznaczony m.in. do hotelu

Bioaktywny nektar Alfa Nectar na polskim rynku

Horecanet.pl, 8 grudnia 2011

Alfa Nectar – bioaktywny nektar o wyjątkowych korzyściach zdrowotnych – dostępny jest już w Polsce. Produkt skierowany jest do klientów indywidualnych, a także hoteli spa & wellness, które chcą poczęstować swoich gości sokiem o wyjątkowym wpływie na organizm.

Trzon Alfa Nectar stanowią aronia, czarna porzeczka i miód. Owoce aronii mają działanie oczyszczające, a zawarte w nich antyoksydanty znajdują zastosowanie w profilaktyce zmian nowotworowych. Ponadto, aronia jest niezwykle bogata w antocyjany, które mają zbawienny wpływ na wzrok.

Następny składnik produktu – sok z czarnej porzeczki – wzbogaca bioaktywny nektar o właściwości regenerujace. Owoce czarnej porzeczki są jednym z najlepszych źródeł witaminy C oraz bogate są w witaminę P, która ma działanie antyoksydacyjnie.

Bogactwo witamin i składników mineralnych zawartych w Alfa Nectar uzupełnia miód pszczeli. Znane od wieków antyseptyczne właściwości „płynnego złota” spowodowane są m.in. utlenianiem zawartej w nim glukozy i powstawaniem nadtlenku wodoru. Obecna w miodzie acetylocholina wspomaga funkcjonowanie układu krwionośnego, a dominujące w składzie cukry proste (glukoza i fruktoza) działają odżywczo i wzmacniająco. Oprócz tego, miód ma działanie kojące i uspokajające, znajduje również zastosowanie w leczeniu problemów skórnych.

Alfa Nectar jest w 100 proc. naturalny. Jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dzieci od 3 roku życia, mogą go także spożywać wegetarianie oraz osoby będące na diecie bezglutenowej. Jak zapewnia producent, wyjątkowa metoda produkcji oraz unikalna receptura czynią Alfa Nectar jedynym produktem o podobnych właściwościach nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Obecnie Alfa Nectar można nabyć bezpośrednio od producenta lub przedstawicieli handlowych. Dostępny jest również w Internecie. Obecny jest także w takich krajach, jak: Chiny, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa Niemcy, Państwa Zatoki Perskiej, Rosja, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE