Strona główna Wiadomości 2011 grudzień 8 Bioaktywny nektar Alfa Nectar na polskim rynku
REKLAMA

Produkt przeznaczony m.in. do hotelu

Bioaktywny nektar Alfa Nectar na polskim rynku

Horecanet.pl, 8 grudnia 2011

Alfa Nectar – bioaktywny nektar o wyjątkowych korzyściach zdrowotnych – dostępny jest już w Polsce. Produkt skierowany jest do klientów indywidualnych, a także hoteli spa & wellness, które chcą poczęstować swoich gości sokiem o wyjątkowym wpływie na organizm.

Trzon Alfa Nectar stanowią aronia, czarna porzeczka i miód. Owoce aronii mają działanie oczyszczające, a zawarte w nich antyoksydanty znajdują zastosowanie w profilaktyce zmian nowotworowych. Ponadto, aronia jest niezwykle bogata w antocyjany, które mają zbawienny wpływ na wzrok.

Następny składnik produktu – sok z czarnej porzeczki – wzbogaca bioaktywny nektar o właściwości regenerujace. Owoce czarnej porzeczki są jednym z najlepszych źródeł witaminy C oraz bogate są w witaminę P, która ma działanie antyoksydacyjnie.

Bogactwo witamin i składników mineralnych zawartych w Alfa Nectar uzupełnia miód pszczeli. Znane od wieków antyseptyczne właściwości „płynnego złota” spowodowane są m.in. utlenianiem zawartej w nim glukozy i powstawaniem nadtlenku wodoru. Obecna w miodzie acetylocholina wspomaga funkcjonowanie układu krwionośnego, a dominujące w składzie cukry proste (glukoza i fruktoza) działają odżywczo i wzmacniająco. Oprócz tego, miód ma działanie kojące i uspokajające, znajduje również zastosowanie w leczeniu problemów skórnych.

Alfa Nectar jest w 100 proc. naturalny. Jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dzieci od 3 roku życia, mogą go także spożywać wegetarianie oraz osoby będące na diecie bezglutenowej. Jak zapewnia producent, wyjątkowa metoda produkcji oraz unikalna receptura czynią Alfa Nectar jedynym produktem o podobnych właściwościach nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Obecnie Alfa Nectar można nabyć bezpośrednio od producenta lub przedstawicieli handlowych. Dostępny jest również w Internecie. Obecny jest także w takich krajach, jak: Chiny, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa Niemcy, Państwa Zatoki Perskiej, Rosja, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.