Strona główna Wiadomości 2014 28 Biotrem wystawcą na FBF 2014
REKLAMA

Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2014

Biotrem wystawcą na FBF 2014

Horecanet.pl, 28 lipca 2014

Biotrem Polska, producent biodegradowalnych naczyń jednorazowego użytku z otrąb pszennych znalazł się w gronie wystawców XII Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2014, które odbedzie się 28 października 2014 w Sheraton Warsaw Hotel.

Autor:

 
 

Biotrem to jedyna marka na polskim rynku, która wykorzystuje w pełni naturalny i nieprzetworzony surowiec, jakim są otręby pszenne. Otręby pszenne konsumpcyjne, które wykorzystywane są do produkcji naczyń są ubocznym produktem w procesie pozyskiwania mąki, nie wymagają dodatkowego przetworzenia, a wieloletnie badania nad procesem powstania naczyń z otrąb pozwoliły na wypracowanie takiej technologii, która zapewnia produkty najwyższej jakości. Oferowane przez Biotrem naczynia stanowią pełnowartościowy substytut jednorazowych naczyń tradycyjnych. Przy relatywnie niskiej cenie, oferują cechy użytkowe wyróżniające je na tle konkurencyjnych opakowań ekologicznych.

Naczynia Biotrem są sztywne, wytrzymałe i cięższe od większości naczyń z papieru, plastiku lub styropianu, nie parzą rąk, nie uginają się pod ciężarem potraw, nie zwiewa ich wiatr, można w nich podgrzewać i piec. Produkty Biotrem posiadają atest PZH

Grupy docelowe obecnie dostępnych w sprzedaży produktów Biotrem dzielą się na dwie podstawowe kategorie B2B – rynek HoReCa i B2C – klienci indywidualni.
Odbywająca się równocześnie z konferencją wystawa jest znakomitą okazją dla firm i organizacji do prezentacji swojej aktualnej oferty już na miejscu. To doskonałe miejsce do nawiązania bezpośrednich relacji także z innymi przedstawicielami branży oraz możliwość promocji wizerunku firmy wśród przedstawicieli zarządów sieci gastronomicznych, właścicieli restauracji, kawiarni, barów, kompleksów hotelowo-restauracyjnych oraz firm cateringowych.

RELACJA VIDEO z XI Food Business Forum 2013 - kliknij aby obejrzeć

ZDJĘCIA Z XI Food Business Forum 2013 - kliknij aby obejrzeć

Obecność w prestiżowym gronie firm, mających kluczowe znaczenie dla rynku horeca to nie tylko niepowtarzalna szansa na wymianę doświadczeń i opinii, ale przede wszystkim na zdobycie nowych i utrwalenie dotychczasowych kontaktów biznesowych.

PLAN WYSTAWY TOWARZYSZĄCEJ FOOD BUSINESS FORUM 2014 - kliknij

Kontakt z Organizatorem:
Dawid Miedziocha - doradca klienta
BROG Marketing Sp. z o.o. S.K.
tel.: +48 22 594-45-79, 22 594-45-66, 664-463-79
e-mail: foodbusinessforum@brogmarketing.pl
www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE