Strona główna Wiadomości marzec C&W rozbudowuje dział nieruchomości hotelowych
REKLAMA

Wzmocnienie zespołu

C&W rozbudowuje dział nieruchomości hotelowych

Horecanet.pl, 7 marca 2018

W ramach strategicznej ekspansji i poszerzania oferty w regionie EMEA międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield rozbudowuje dział nieruchomości hotelowych, do którego dołącza kolejnych dwóch partnerów i starszy rzeczoznawca.

Rob Seabrook, partner C&W

Autor: C&W

Dodatkowo, za badania rynku hotelowego na rzecz klientów całego regionu odpowiadać będzie nowy Partner posiadający bogate doświadczenie w tym zakresie.

W ubiegłym roku firma Cushman & Wakefield zatrudniła Jonathana Hubbarda na stanowisku dyrektora działu nieruchomości hotelowych w regionie EMEA, aby znacząco poszerzyć gamę usług oferowanych klientom działającym na rynku hotelowym w krajach EMEA. Od tego czasu Jonathan Hubbard pozyskał dla firmy szereg specjalistów, w tym Briena Giuntiniego, Partnera w sekcji transakcji hotelowych, który dołączył do Cushman & Wakefield we Frankfurcie z firmy CBRE Hotels w październiku.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Nowe osoby w sekcji transakcji hotelowych:
Rob Seabrook, partner, odpowiada za obsługę transakcji w regionie EMEA i blisko współpracuje z Frederikiem le Fichoux, który odpowiada za transakcje inwestycyjne na rynku hotelowym w Europie kontynentalnej. Wcześniej Rob Seabrook kierował działem ds. inwestycji hotelowych w Wielkiej Brytanii w firmie CBRE. Ma blisko 30-letnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym, przy czym przez ostatnie 17 lat koncentrował się na sektorze nieruchomości hotelowych. Doradzał przy transakcjach dotyczących pojedynczych aktywów, jak i portfeli nieruchomości, w tym przy sprzedaży portfela nieruchomości Jupiter za 160 mln funtów, Hotelu Regency przy 100 Queensgate w Londynie za 110 mln funtów oraz portfela hoteli Fitzpatrick w Dublinie za 150 mln euro.

Ed Fitch, partner, dołączył do Cushman & Wakefield w tym miesiącu. Poprzednio pełnił funkcję wiceprezesa w Hotels & Hospitality Group na region EMEA w firmie JLL, w której świadczył usługi doradcze na rzecz inwestorów rynku hotelowego w całym regionie. Przez pięć lat pracował w oddziale firmy JLL w Singapurze, a po niedawnym powrocie do Europy uczestniczył w dużych transakcjach portfelowych dotyczących markowych hoteli w Wielkiej Brytanii oraz jednych z najbardziej prestiżowych nieruchomości hotelowych na terenie Europy. Obsługiwał takich klientów jak największe banki, grupy private equity, zamożni inwestorzy indywidualni oraz giełdowe i prywatne spółki hotelowe.

Lib Dear, starszy rzeczoznawca, dołączyła do Cushman & Wakefield z londyńskiego działu Rynki Kapitałowe firmy CBRE Hotels, w którym odpowiadała za obsługę transakcji sprzedaży.

Ponadto w maju do firmy Cushman & Wakefield dołączy Borik Vokrinek, który zostanie Partnerem i dyrektorem działu doradztwa strategicznego i badań rynku hotelowego w regionie EMEA. Będzie pracował w Pradze, skupiając się na rozwoju i wykorzystywaniu badań rynku hotelowego na potrzeby opracowywania strategii inwestycyjnych. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelowej, które zdobywał w Europie, Afryce oraz krajach regionu Azji i Pacyfiku. Borik Vokrinek dotychczas związany był z firmą Hyatt, w której był regionalnym wiceprezesem ds. studiów wykonalności i finansowania inwestycji na region EMEA i Azję Południowo-Wschodnią. Poprzednio przez ponad sześć lat pełnił funkcję starszego dyrektora odpowiedzialnego za analizy wykonalności i inwestycji w firmie Hilton, w jej siedzibie głównej na region EMEA oraz w Stambule. Ponadto pięć lat spędził w krajach Azji i Pacyfiku, w tym w Szanghaju i Sydney.

Jon Hubbard, dyrektor działu nieruchomości hotelowych na region EMEA w firmie Cushman & Wakefield, powiedział: - Bardzo się cieszę, że do naszego zespołu dołączają Rob, Ed, Lib i Borik. Widzimy już pozytywny wpływ zatrudnienia nowych pracowników na liczbę realizowanych projektów. Jestem przekonany, że każda z tych osób odegra znaczącą rolę w podnoszeniu jakości usług świadczonych na rzecz naszych klientów. W minionym roku wzmocniliśmy nasz zespół w regionie EMEA pozyskując wysokiej klasy specjalistów na wszystkich szczeblach, a obecność Eda i Borika świadczy o naszym zaangażowaniu w budowanie silnej pozycji dzięki kontaktom z inwestorami na ważnych rynkach azjatyckich. Razem z naszymi klientami obserwujemy już efekty naszego dynamicznego rozwoju na rynku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE