Strona główna Wiadomości marzec C&W rozbudowuje dział nieruchomości hotelowych
REKLAMA

Wzmocnienie zespołu

C&W rozbudowuje dział nieruchomości hotelowych

Horecanet.pl, 7 marca 2018

W ramach strategicznej ekspansji i poszerzania oferty w regionie EMEA międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield rozbudowuje dział nieruchomości hotelowych, do którego dołącza kolejnych dwóch partnerów i starszy rzeczoznawca.

Rob Seabrook, partner C&W

Autor: C&W

Dodatkowo, za badania rynku hotelowego na rzecz klientów całego regionu odpowiadać będzie nowy Partner posiadający bogate doświadczenie w tym zakresie.

W ubiegłym roku firma Cushman & Wakefield zatrudniła Jonathana Hubbarda na stanowisku dyrektora działu nieruchomości hotelowych w regionie EMEA, aby znacząco poszerzyć gamę usług oferowanych klientom działającym na rynku hotelowym w krajach EMEA. Od tego czasu Jonathan Hubbard pozyskał dla firmy szereg specjalistów, w tym Briena Giuntiniego, Partnera w sekcji transakcji hotelowych, który dołączył do Cushman & Wakefield we Frankfurcie z firmy CBRE Hotels w październiku.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Nowe osoby w sekcji transakcji hotelowych:
Rob Seabrook, partner, odpowiada za obsługę transakcji w regionie EMEA i blisko współpracuje z Frederikiem le Fichoux, który odpowiada za transakcje inwestycyjne na rynku hotelowym w Europie kontynentalnej. Wcześniej Rob Seabrook kierował działem ds. inwestycji hotelowych w Wielkiej Brytanii w firmie CBRE. Ma blisko 30-letnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym, przy czym przez ostatnie 17 lat koncentrował się na sektorze nieruchomości hotelowych. Doradzał przy transakcjach dotyczących pojedynczych aktywów, jak i portfeli nieruchomości, w tym przy sprzedaży portfela nieruchomości Jupiter za 160 mln funtów, Hotelu Regency przy 100 Queensgate w Londynie za 110 mln funtów oraz portfela hoteli Fitzpatrick w Dublinie za 150 mln euro.

Ed Fitch, partner, dołączył do Cushman & Wakefield w tym miesiącu. Poprzednio pełnił funkcję wiceprezesa w Hotels & Hospitality Group na region EMEA w firmie JLL, w której świadczył usługi doradcze na rzecz inwestorów rynku hotelowego w całym regionie. Przez pięć lat pracował w oddziale firmy JLL w Singapurze, a po niedawnym powrocie do Europy uczestniczył w dużych transakcjach portfelowych dotyczących markowych hoteli w Wielkiej Brytanii oraz jednych z najbardziej prestiżowych nieruchomości hotelowych na terenie Europy. Obsługiwał takich klientów jak największe banki, grupy private equity, zamożni inwestorzy indywidualni oraz giełdowe i prywatne spółki hotelowe.

Lib Dear, starszy rzeczoznawca, dołączyła do Cushman & Wakefield z londyńskiego działu Rynki Kapitałowe firmy CBRE Hotels, w którym odpowiadała za obsługę transakcji sprzedaży.

Ponadto w maju do firmy Cushman & Wakefield dołączy Borik Vokrinek, który zostanie Partnerem i dyrektorem działu doradztwa strategicznego i badań rynku hotelowego w regionie EMEA. Będzie pracował w Pradze, skupiając się na rozwoju i wykorzystywaniu badań rynku hotelowego na potrzeby opracowywania strategii inwestycyjnych. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelowej, które zdobywał w Europie, Afryce oraz krajach regionu Azji i Pacyfiku. Borik Vokrinek dotychczas związany był z firmą Hyatt, w której był regionalnym wiceprezesem ds. studiów wykonalności i finansowania inwestycji na region EMEA i Azję Południowo-Wschodnią. Poprzednio przez ponad sześć lat pełnił funkcję starszego dyrektora odpowiedzialnego za analizy wykonalności i inwestycji w firmie Hilton, w jej siedzibie głównej na region EMEA oraz w Stambule. Ponadto pięć lat spędził w krajach Azji i Pacyfiku, w tym w Szanghaju i Sydney.

Jon Hubbard, dyrektor działu nieruchomości hotelowych na region EMEA w firmie Cushman & Wakefield, powiedział: - Bardzo się cieszę, że do naszego zespołu dołączają Rob, Ed, Lib i Borik. Widzimy już pozytywny wpływ zatrudnienia nowych pracowników na liczbę realizowanych projektów. Jestem przekonany, że każda z tych osób odegra znaczącą rolę w podnoszeniu jakości usług świadczonych na rzecz naszych klientów. W minionym roku wzmocniliśmy nasz zespół w regionie EMEA pozyskując wysokiej klasy specjalistów na wszystkich szczeblach, a obecność Eda i Borika świadczy o naszym zaangażowaniu w budowanie silnej pozycji dzięki kontaktom z inwestorami na ważnych rynkach azjatyckich. Razem z naszymi klientami obserwujemy już efekty naszego dynamicznego rozwoju na rynku.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Komentarz

Komentarz dnia

Jak uniknąć nadmiernej rotacji pracowników?

Maciej Marks współwłaściciel Kafka oraz Jaś i Małgosia

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.