Strona główna Wiadomości październik 26 Carpet Studio: Stawiamy na najwyższe standardy
REKLAMA

Konkretne plany firmy

Carpet Studio: Stawiamy na najwyższe standardy

Horecanet.pl, 26 października 2016

- Chcemy być wiodącą firmą w branży wykładzin hotelowych. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku, ale pragniemy być jeszcze lepsi - Sławomir Laczek, prezes Carpet Studio, wyłącznego dystrybutora marek Ege i Amtico na Polskę.

Autor: Carpet Studio

Jakie były początki współpracy Carpet Studio z Ege i Amtico?
Sławomir Laczek, prezes Carpet Studio: Pod koniec lat 90. zainteresowałem się wykładzinami projektowanymi na zlecenie. Moja firma była nastawiona przede wszystkim na mniejszych inwestorów. W miarę zbierania doświadczenia zaczęliśmy realizować zamówienia od dużych hoteli i w tym czasie spotkałem się z marką Ege. Poznając jej produkty oraz filozofię zapragnąłem mieć je w swojej ofercie. Wiedziałem, że jest to firma, która na polskim rynku hotelowym przyjmie się ze względu na wysoką jakość produktów i standardy obsługi. Zależało mi na najlepszych wykładzinach w swojej ofercie. I ku mojemu miłemu zaskoczeniu firma Ege zaproponowała mi wyłączność. Wraz z nią weszliśmy w segment sieciowych hoteli, które są dla nas ważnymi partnerami. Co nie zmienia faktu, że nadal cenimy sobie także mniejsze podmioty. Chwilę później także marka Amtico dostrzegła nasze sukcesy i również zaproponowała nam współpracę, a teraz wspólnie pracujemy nad rozwojem sprzedaży.

Carpet Studio to młodzi, pełni energii ludzie. Odnoszę wrażenie, że jest Pan z nich dumny. Według jakiego klucza dobierał Pan pracowników?
Postawiłem na młodych ludzi, którym przekazałem wiedzę i w ten sposób stworzyłem mocny zespół. Zależało mi na osobach otwartych, lubiących wyzwania i pełnych energii. Chciałem, aby to oni przejęli moją pasję i filozofię Ege, która w naszej firmie jest priorytetem. Dostrzegam i doceniam to, że wkładają w swoją pracę dużo kreatywności oraz zaangażowania. Widzę, że sprawia im to też satysfakcję, a to jest dla mnie bardzo ważne. Dzięki temu jesteśmy jednym z najbardziej liczących się graczy w branży wykładzin hotelowych, jeśli chodzi o liczbę zrealizowanych projektów i ich metraż. Firmy kojarzą nas z jakością, co jest dla mnie kluczowe.

Wspomniał Pan o filozofii Ege, która jest bliska także Carpet Studio. Jaka jest idea Pana firmy?
Najważniejszy jest serwis, najwyższa jakość usług i oczywiście to, aby ludzie mieli o nas dobre zdanie. W życiu prywatnym zawsze staram się dotrzymywać danego słowa, być solidnym i wiarygodnym. Tą bliską mojemu sercu filozofię wprowadziłem do Carpet Studio. Chcę, abyśmy byli najlepsi poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie, poświęcając inwestorowi tyle czasu, ile będzie on potrzebował. Najwyższe standardy obsługi klienta, w taki sposób, aby miał satysfakcję z naszej współpracy są motorem napędowym stworzonej przeze mnie firmy. W tym wszystkim ważny jest także wysokiej jakości produkt. Filozofia Ege stawiająca na najwyższe standardy, to ideał, wzór, do którego dąży nasza firma. I widzę, że z dobrym skutkiem. Podobna jest też filozofia Amtico, dlatego z nimi także współpracujemy.

Ale nie tylko filozofia tych firm sprawiła, że współpracuje z nimi Carpet Studio?
Oczywiście, że to nie tylko filozofia. Cenię sobie dobry, dopracowany w każdym szczególe design, o który obie firmy bardzo dbają. Ege do tworzenia nowych kolekcji zaprasza światowej sławy projektantów, architektów, a nawet kreatorów mody, takich jak Christian Lacroix czy Jean Paul Gaultier. Ostatnia kolekcja wykładzin powstała przy kooperacji ze znanym londyńskim designerem Tomem Dixonem. Tu nie ma miejsca na przypadek. Dopracowany jest każdy szczegół i to się widzi w ich kolekcjach.

Jakie plany na przyszłość ma Carpet Studio?
Chcemy być wiodącą firmą w branży wykładzin hotelowych. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku, ale pragniemy być jeszcze lepsi. A jeśli chodzi o najbliższą przyszłość – zależy nam na dotarciu do architektów, którym chcemy zaoferować nasze kompleksowe wsparcie i długofalową współpracę.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE