Strona główna Wiadomości Chude Ciacho w stolicy
REKLAMA

Bezglutenowa cukiernio-kawiarnia już otwarta

Chude Ciacho w stolicy

Horecanet.pl, 13 czerwca 2018

Na początku czerwca na gastronomicznej mapie Warszawy powstało kolejne miejsce dla fanów słodkości. Chude Ciacho oferuje swoim gościom smakołyki bez glutenu, nabiału, cukru, ale także wegańskie i wegetariańskie. Lokal znajduje się przy ulicy Andersa 33.

Chude Ciacho w stolicy

Autor: Horecanet

Che Ciacho posiada bardzo szeroką ofertę dla wymagających klientów. W menu znajdziemy zarówno panini - pieczywo wypiekane jest ma miejscu, naleśniki wegańskie, granole smakowe, chude tosty z pastami wegańskimi czy pancakesy i gofry białkowo-węglowodanowe. Dodatkowo w punkcie można skosztować ciast (marchewkowe, chudy sernik czy szarlotka), deserów oraz tortów. Wszystkie dania nie zawierają glutenu, laktozy i cukru.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: KWIECIEŃ-MAJ 2018

Chude Ciacho oferuje także proteinowe (z użyciem serwatki) i owocowe freakshake'i oraz odchudzone kawy, dla osób dbających o linie. W menu zawarta jest również kaloryczność dań oraz zawartość poszczególnych składników odżywczych.

Lokal w swojej ofercie posiada również śniadania, które dostępne są przez cały dzień. Chude Ciacho znajduje się przy ul. Andersa 33. W Łodzi istnieją już dwa punkty pod tym szyldem.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE