Strona główna Wiadomości Daniel Błaszkiewicz na XII Forum Profit Hotel 2017
REKLAMA

Najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy!

Daniel Błaszkiewicz na XII Forum Profit Hotel 2017

Horecanet.pl, 14 listopada 2017

Dyrektor generalny Hotelu Anders Stare Jabłonki weźmie udział w dyskusji pt.: „Młodzi u steru –  najbardziej nowoczesne i praktyczne metody zarządzania”. Tegoroczne XII Forum Profit Hotel 2017 odbędzie się już 12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel.

Daniel Błaszkiewicz panelistą XII FORUM PROFIT HOTEL 2017

Autor:

Daniel Błaszkiewicz z hotelarstwem i samym Hotelem Anders związany jest od 14 lat. Z wykształcenia jest ekonomistą, a swoją przygodę z dość wtedy nietypową dla niego branżą rozpoczął w 2003 roku w dziale sprzedaży i marketingu. W między czasie awansował do menadżera działu, dalej dyrektora marketingu i sprzedaży, aby po dwuletnim okresie jako dyrektor operacyjny w 2015 roku objąć stanowisko dyrektora generalnego. Od tego czasu zarządza 118-pokojowym Hotelem Anders. Przez 11 lat w Starych Jabłonkach, wspólnie z obecnym prezesem zarządu, Tomaszem Dowgiałło, organizowali Puchar w Świata i Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej, za którą w 2013 roku otrzymali nagrodę przyznawaną przez TVP i Przegląd Sportowy (Sportowa Impreza Roku). Poza pracą zawodową uwielbia bieganie i interesuje się psychologią. Hotel Anders jest częścią Grupy Anders, zrzeszającą na Warmii i Mazurach w sumie cztery hotele, a także Fundacji Polish Prestige Hotels, która obecnie zrzesza 40 obiektów.

BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, wydawca m.in. czasopism ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE oraz portalu www.horecanet.pl serdecznie zaprasza wszystkich hotelarzy do udziału w najważniejszym spotkaniu przedstawicieli branży XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel Forum 2017. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu Profit Hotel Awards 2017, a także, po raz pierwszy, wyłonieni zostaną dostawcy roku w ramach Supplier of the Year 2017.

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie praktycznej wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● pozyskanie istotnych wskazówek dotyczących efektywnego zarządzania, marketingu oraz obszarów, w których można generować oszczędności
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Profit Hotel Awards 2017 oraz Supplier of the Year 2017
● obecność na najważniejszym w Polsce, renomowanym spotkaniu hotelarzy
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień
 

TEGOROCZNA EDYCJA
12 GRUDNIA SHERATON WARSAW HOTEL!


WWW.PROFITHOTEL.PL


!!! 20 LAT TRADYCJI I ZAUFANIA TYLKO U NAS!!!

Poziom merytoryczny, wartość, jakość, renoma wydarzenia oraz liczba potwierdzonych uczestników i kupców gwarantowana przez BROG Marketing - platformę mediów skutecznej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem:
Karolina Stępniak
redaktor naczelna rynku hotelarskiego
redaktor wydawnicza BROG Marketing
tel.: 664-463-096, (22) 290-66-11
k.stepniak@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.