Strona główna Wiadomości 12 Debiut win z 2016 roku w Pałacu Mierzęcin
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Debiut win z 2016 roku w Pałacu Mierzęcin

Horecanet.pl, 12 października 2017

Długo wyczekiwany przez wszystkich Kernling 2016 pojawił się w sprzedaży. Kontynuacja ostatnich udanych roczników to mało powiedziane. Rześki, młody, aromatyczny z delikatną nutą cukru resztkowego idealnie wpisuje się nową kartę dań w restauracji Destylarnia.

Autor:

Mówisz Pałac Mierzęcin, myślisz Riesling. Król jest tylko jeden. W ostatni weekend września Pałac zaprezentowł kolejną odsłonę Rieslinga, tym razem z rocznika 2016. Aromatyczny, owocowo- kwiatowy, z perfekcyjnie zbalansowanym poziomem cukru i kwasu. Jego poprzednicy z poprzednich roczników postawili mu wysoko poprzeczkę. Wielokrotnie nagradzana odmiana, która jest perełką i dumą winnicy. Wyprodukowano 1,2 tys. sztuk, do sprzedaży trafi 1 tys. sztuk, reszta jak zawsze zostanie zdeponowana w bibliotece win Pałacu na przyszłość.

XII FORUM PROFIT HOTEL 2017
12 GRUDNIA 2017, SHERATON WARSAW HOTEL
najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy
-
kliknij po szczegóły -

                                                                                                      

                             

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.