Strona główna Wiadomości wrzesień 19 Dobry Hotel wchodzi do kolejnego miasta
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Dobry Hotel wchodzi do kolejnego miasta

Horecanet.pl, 16 września 2016

Niedawno dowiedzieliśmy się o planowanym na wrzesień 2017 roku otwarciu Hotelu Altus w Poznaniu a dzisiaj spółka poinformowała nas o podpisaniu kolejnej umowy.

Dobry Hotel z nowym hotelem

Autor:

Dobry Hotel od przyszłego roku zarządzać będzie nowoczesnym, położonym 130 m od dworca PKP Wrocław Główny, hotelem Best Western Premier City Centre.

Inwestorem jest spółka projektowa z grupy Gerda Broker a za projekt odpowiada Pracownia Architektoniczna SSC Architekci z Krakowa. Hotel zaoferuje 64 pokoi w standardzie czterech gwiazdek.

Propozycja dla biznesu to jedna sala konferencyjna o powierzchni ok. 100 mkw., multimedialna i w pełni wyposażona. Zaplecze gastronomiczne obejmie jedną restaurację na parterze. Dodatkowo dla gości przewidziano miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz przy hotelu.

NAJNOWSZE WYDANIE!
RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT 2016
- kliknij aby zapoznać się z pełną publikacją

Dobry Hotel to dynamicznie rozwijająca się polska sieć hotelowa, zarządzająca również restauracjami oraz centrum konferencyjnym. Co roku do sieci przyłączane są kolejne obiekty. Od samego początku istnienia, priorytetem dla Dobrego Hotelu jest komfort i satysfakcja gości korzystających z jego usług.

Dotychczasowy model funkcjonowania firmy opiera się na zarządzaniu obiektami hotelowymi, ale już od momentu powstania, to jest od 2004 roku, firma świadczy również usługi doradcze w swojej branży. Obiekty należące do sieci charakteryzują się unikatowym stylem, wyśmienitymi śniadaniami, bogatym zapleczem konferencyjnym oraz profesjonalnym serwisem. W swoich strukturach firma posiada również centralne komórki: sprzedażową, marketingową oraz zarządzania przychodami, których zadaniem jest dbanie o ciągły rozwój, dobry wizerunek oraz zwiększanie przychodów firmy.

Przeczytaj również: Prezes Dobrego Hotelu: Planujemy kolejne inwestycje

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.