Strona główna Wiadomości wrzesień 19 Dobry Hotel wchodzi do kolejnego miasta
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Dobry Hotel wchodzi do kolejnego miasta

Horecanet.pl, 16 września 2016

Niedawno dowiedzieliśmy się o planowanym na wrzesień 2017 roku otwarciu Hotelu Altus w Poznaniu a dzisiaj spółka poinformowała nas o podpisaniu kolejnej umowy.

Dobry Hotel z nowym hotelem

Autor:

Dobry Hotel od przyszłego roku zarządzać będzie nowoczesnym, położonym 130 m od dworca PKP Wrocław Główny, hotelem Best Western Premier City Centre.

Inwestorem jest spółka projektowa z grupy Gerda Broker a za projekt odpowiada Pracownia Architektoniczna SSC Architekci z Krakowa. Hotel zaoferuje 64 pokoi w standardzie czterech gwiazdek.

Propozycja dla biznesu to jedna sala konferencyjna o powierzchni ok. 100 mkw., multimedialna i w pełni wyposażona. Zaplecze gastronomiczne obejmie jedną restaurację na parterze. Dodatkowo dla gości przewidziano miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz przy hotelu.

NAJNOWSZE WYDANIE!
RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT 2016
- kliknij aby zapoznać się z pełną publikacją

Dobry Hotel to dynamicznie rozwijająca się polska sieć hotelowa, zarządzająca również restauracjami oraz centrum konferencyjnym. Co roku do sieci przyłączane są kolejne obiekty. Od samego początku istnienia, priorytetem dla Dobrego Hotelu jest komfort i satysfakcja gości korzystających z jego usług.

Dotychczasowy model funkcjonowania firmy opiera się na zarządzaniu obiektami hotelowymi, ale już od momentu powstania, to jest od 2004 roku, firma świadczy również usługi doradcze w swojej branży. Obiekty należące do sieci charakteryzują się unikatowym stylem, wyśmienitymi śniadaniami, bogatym zapleczem konferencyjnym oraz profesjonalnym serwisem. W swoich strukturach firma posiada również centralne komórki: sprzedażową, marketingową oraz zarządzania przychodami, których zadaniem jest dbanie o ciągły rozwój, dobry wizerunek oraz zwiększanie przychodów firmy.

Przeczytaj również: Prezes Dobrego Hotelu: Planujemy kolejne inwestycje

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE