Strona główna Wiadomości 12 Dodatek „Restauracja hotelowa” w najbliższym Świecie Hoteli
REKLAMA

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie hotelarzy

Dodatek „Restauracja hotelowa” w najbliższym Świecie Hoteli

Horecanet.pl, 12 października 2017

Oferta producentów i dostawców, trendy w projektowaniu, innowacyjne sposoby na aranżację, porady dotyczące doboru wyposażenia – wszystko to znajdą Państwo w dodatku specjalnym „Restauracja hotelowa”, który znajdzie się już w najbliższym wydaniu czasopisma hotelarzy - Świat Hoteli.

Dodatek „Restauracja hotelowa” w najbliższym Świecie Hoteli

Autor: Shutterstock

Ponadto w tym wydaniu w działach „Technika i wyposażenie” oraz „Gastronomia”:
Multimedia
Łóżka i materace
Odzież
Minibarki i sejfy
Karta napojów, alkoholi, piw, win

!!! UWAGA DOSTAWCY !!! Zachęcamy do reklamy kontekstowej w ramach powyższych działów, a tym samym efektywnej inwestycji przekładającej się na wymierne korzyści marketingowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym zależy na dotarciu ze swoją ofertą produktów lub usług do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa.

ŚWIAT HOTELI to niekwestionowany lider zasięgu w grupie właścicieli hoteli. Czasopismo ogólnodostępne dla ponad 35 000 użytkowników portalu www.horecanet.pl, ponad 15 700 subskrybentów otrzymuje je na swój adres e-mail, a 6 000 jest drukowanych i rozsyłanych imiennie.

Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo nowy lub kolejny obiekt, planują modernizację, wprowadzają nowości do oferty warto nas o tym poinformować pisząc na adres: k.stepniak@brogmarketing.pl

Wydawcą jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B - właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt:
Monika Sanecka
zespół sprzedaży rynku HoReCa
kom.: 664 463 072
m.sanecka@brogmarketing.pl

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.