Strona główna Wiadomości 2013 luty 20 Restauracja Domowe Smaki w ofercie Factory Ursus
REKLAMA

Nowy lokal gastronomiczny w centrum

Restauracja Domowe Smaki w ofercie Factory Ursus

Horecanet.pl, 20 lutego 2013

Centrum Outlet Factory Ursus modernizuje ofertę restauracyjną. Od 16 lutego klienci mogą skorzytać z oferty restauracji Domowe Smaki. Ideą restauracji jest samodzielna kompozycja posiłku przez klienta. Lokal wykorzystuje nowatorski system sprzedaży jedzenia na wagę.

Autor: DS

System ten gwarantuje szybkość obsługi oraz świeżość, naturalność i właściwy smak potraw. Każdy smakosz znajdzie tu coś dla siebie. W menu znajdują się tradycyjne dania kuchni polskiej oraz włoskiej, pieczone mięsa, sałatki jak również ciasta i desery. Codziennie do godziny 12. Domowe Smaki oferują również zestawy śniadaniowe.

– Bardzo zależało nam na stworzeniu nowego miejsca, w którym nasi klienci będą mogli odpocząć i posilić się – mówi Anna Zawadzka, dyrektor centrum Factory Ursus. – Domowe Smaki doskonale wpisują się w ideę smart shoppingu, którą promujemy. Klient sam komponuje posiłek, dzięki temu decyduje ile za niego zapłaci. Samoobsługowa forma restauracji oszczędza czas, a nasi klienci nie muszą czekać na realizację zamówienia i są obsługiwani na bieżąco – dodaje.

Centrum Factory Warszawa Ursus, rozpoczęło swoją działalność w grudniu 2002 r. , jako pierwsze w Polsce centrum outlet. Po czterech latach funkcjonowania - w 2006 roku - centrum zostało rozbudowane. 80 sklepów oferujących produkty polskich i zagranicznych marek przyciąga ponad 2 mln klientów rocznie.

Nowoczesny, jednopoziomowy obiekt obejmuje 13,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, a dwie strefy wypoczynku oraz 1 tys. miejsc parkingowych zapewniają wygodne zakupy. Obszar zasięgu Factory to blisko 3 miliony osób. Dobra lokalizacja obiektu w dzielnicy Ursus, odległej zaledwie o 15 minut drogi od centrum miasta, gwarantuje dogodny dojazd samochodem i środkami transportu miejskiego. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE