Strona główna Wiadomości Dyrektor Hotelu Deo Gdańsk Old Town wybrany
REKLAMA

Zmiany w Dobrym Hotelu

Dyrektor Hotelu Deo Gdańsk Old Town wybrany

Horecanet.pl, 24 kwietnia 2018

Na stanowisko dyrektora generalnego nowo powstającego Hotelu Deo Gdańsk Old Town został powołany Piotr Rudziński, zarządzający dotychczas hotelami Różany Gaj w Gdyni oraz Aqua w Sopocie.

Autor:

Piotr Rudziński jest absolwentem Akademii Morskiej w Gdyni na wydziale Towaroznawstwa i Organizacji Usług Hotelowych. Z branżą związany od początku swojej kariery zawodowej. Rozpoczynał swoją pracę w sieci hoteli Qubus w pionie gastronomicznym. Od 2004 roku związany z firmą Dobry Hotel. Zarządzał Hotelem Sedan w Sopocie, a następnie Hotelami Różany Gaj w Gdyni oraz Hotelem Aqua w Sopocie.

W kwietniu br. objął stanowisko dyrektora generalnego czterogwiazdkowego Hotelu Deo Gdańsk Old Town, którego operatorem jest spółka Dobry Hotel.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Hotel ma zostać otwarty w trzecim kwartale 2018 roku. Obiekt będzie dysponował 354 pokojami z dużą ilością naturalnego światła, wyposażonymi w stylowe meble i wygodne łóżka. Dziewięć nowoczesnych w pełni wyposażonych multimedialnie sal konferencyjnych, dwie restauracje, przestronne i ustawne foyer konferencyjne dadzą łącznie powierzchnię ponad 1,3 tys. mkw. Hotel Deo Gdańsk Old Town wkrótce stanie się największym hotelem konferencyjnym w Trójmieście z bogatą  ofertą  z bogatą ofertą strefy spa i wellness.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.