Strona główna Wiadomości luty 16 Dyrektor VH Amber Baltic o współpracy z dostawcami
REKLAMA

Tylko u nas!

Dyrektor VH Amber Baltic o współpracy z dostawcami

Horecanet.pl, 16 lutego 2017

Międzyzdroje, ze względu na swoją lokalizację, rządzą się zupełnie innymi prawami niż duże aglomeracje. Także pod kątem dostawców – mówi Monika Kowalska, dyrektor generalna Vienna House Amber Baltic
Miedzyzdroje.

Dyrektor VH Amber Baltic o współpracy z dostawcami

Autor:

Duża odległość dzieląca je od większych miast sprawia, że współpracujemy głównie z lokalnymi dostawcami, ponieważ tylko oni są w stanie sprostać naszym wymaganiom przez cały rok. Dla większych firm dostawy poza sezonem nie są zupełnie opłacalne, a nasz hotel musi zapewnić najwyższą jakość swoich usług siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Taka jest specyfika naszego biznesu. W związku z tym, jako jedyny hotel należący do grupy Vienna House, możemy korzystać z innych produktów niż jest to centralnie ustalone. Dzięki temu, możemy podkreślać jednocześnie naszą regionalną odmienność.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Przy wyborze dostawcy ważna jest dla nas nie tylko jakość, ale także możliwość szybkiego serwisowania sprzętu oraz długotrwała współpraca. Nasi lokalni dostawcy w pełni nas rozumieją i pozostają do naszej dyspozycji, bez względu na dzień i godzinę. Ponadto, dzięki długotrwałej współpracy, starają się dopasować do naszych bieżących potrzeb. Wyróżnia ich spora elastyczność w podejściu do klienta. Część z nich oferuje nam, na przykład, możliwości zwrotów, pomimo że takie rozwiązania są charakterystyczne jedynie dla korporacji. Z lokalnymi dostawcami łatwiej jest również zawrzeć długotrwałą współpracę, dzięki czemu z każdym rokiem lepiej rozumieją oni nasze wymagania. To sprawia, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a jedno¬cześnie ułatwia naszą pracę.

Niezwykle ważne jest dla nas także to, aby dostawcy byli w stałym kontakcie z pracownikami hotelu. Za-uważalna jest różnica w podejściu pomiędzy lokalnymi dostawcami, a dużymi korporacjami. W przypadku tych pierwszych zawsze mamy dedykowaną osobę, która odpowiada na wszystkie nasze zapytania czy uwagi. Dzięki temu, że rotacja pracowników jest znacznie mniejsza niż w większych firmach łatwiej zadbać tu o ciągłość współpracy. U dużych dostawców często zdarza nam się, że w ciągu roku rozmawiamy z kilkoma osobami, którym od początku musimy tłumaczyć szczegóły naszych zamówień. To znacznie wydłuża czas odpowiedzi, a czasem wpływa na obniżenie jakości dostaw.

W ramach podziękowania za terminowość i lojalność, co roku, organizujemy dla naszych partnerów galę. Jest to okazja do spotkania poza ustalonymi ramami, co także ma wpływ na relacje. To niezwykle ważne w budowaniu efektywnej i trwałej współpracy. Mam nadzieję, że w 2017 roku, takie relacje będziemy pogłębiać, a dzięki temu hotel Vienna House Amber Baltic będzie odnosił dalsze sukcesy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE