Strona główna Wiadomości sierpień Dyrektor hotelu SPA Dr Irena Eris o zarządzaniu i planach
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Dyrektor hotelu SPA Dr Irena Eris o zarządzaniu i planach

Horecanet.pl, 7 sierpnia 2017

W rozmowie z naszą redakcją Joanna Kaszubowska, prezes zarządu, dyrektor generalna Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie opowiedziała o wyjątkowości obiektu, specyfice lokalizacji, zarządzaniu oraz planach rozwoju.

Dyrektor hotelu SPA Dr Irena Eris o zarządzaniu i planach

Autor: BROG Marketing

Jak opisałaby Pani Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie? Jakie są jego główne zalety, czym się wyróżnia?
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie rozpoczynając działalność w 2006 roku, był pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem na Mazurach. I powstał według autorskiej koncepcji właścicieli, na bazie doświadczeń zebranych podczas powadzenia Hotelu w Krynicy-Zdroju, uznawanego obecnie za prekursora na polskim rynku spa. Zaś Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie wyznaczył nowy kierunek i stał się wzorem dla innych tego typu obiektów.

Na jego terenie znajduje się największy w Polsce Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z 35 nowocześnie wyposażonymi gabinetami do zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegów medycyny estetycznej, masaży klasycznych i orientalnych, zabiegów typu spa. W ofercie mamy również zabiegi wykonywane rewolucyjnym urządzeniem Revicore Hi-Tech System, stworzonym przez lekarzy i ekspertów od nowoczesnych technologii specjalnie dla marki Dr Irena Eris, który łączy kilka najnowocześniejszych technologii m.in. takich jak radiofrekwencja, mezoterapia bezigłowa, liposukcja ultradźwiękowa czy unikatowe rozwiązanie podczerwieni wzmocnione laserem biostymulującym. Technologie wykorzystywane do aktywnej pielęgnacji twarzy i ciała w połączeniu z profesjonalnymi  preparatami pozwalają na uzyskanie natychmiastowego efektu. I chociaż nie są to tanie zabiegi, cieszą się ogromną popularnością z uwagi na od razu zauważalne i znakomite rezultaty.
Integralną częścią hotelu jest nowoczesne Centrum Spa, na które składa się duży basen do pływania, mniejszy z atrakcjami wodnymi, brodzik, pięć jacuzzi, z tego dwie wanny na tarasie zewnętrznym, kompleks czterech saun – fińską, łaźnią rzymską, termarium ziołowym i solankowym. Obok części basenowej znajduje się sala fitness, studio cardio i siłownia, gdzie można skorzystać z porad trenera personalnego.

Indywidualne podejście poprzez gotowość do przygotowania programu pobytowego dostosowanego do specjalnych potrzeby naszego gościa oraz możliwość zaproponowania holistycznej oferty są kolejnym bardzo ważny wyróżnikiem hotelu. Z obsługą gości wiąże się jakość serwisu, a ta jest dla nas bezwzględnie najważniejsza i jest doceniana przez naszych gości, czemu dają wyraz w opiniach wystawionych na TripAdvisor czy w mediach społecznościowych.

Ogromna przestrzeń jaką dysponuje obiekt sprawia, że oferuje luksusowe warunki wypoczynku w przestronnych i doskonale wyposażonych pokojach i apartamentach na terenie hotelu oraz w położonym nieopodal Domu Leśnym typu skandynawskiego z dziewięcioma pokojami dwuosobowymi, salonem i mała salą dla spotkań grupowych. Unikatowym rozwiązaniem są Siedliska – 13 luksusowo wyposażonych willi z mazurską architekturą dla 6-8 osób, z nieograniczoną dookoła przestrzenią. W siedlisku znajdują trzy lub cztery sypialnie, każda z łazienką, ogromny salon z kominkiem, do którego przylega przestronny taras oraz otwarta, świetnie wyposażona kuchnia niezbędnym sprzętem AGD. Goście Siedlisk mają dostęp do wszystkich usług hotelu i zapewniony na życzenie dodatkowy serwis np. catering.

Czym charakteryzuje się prowadzenie działalności hotelowej w tej lokalizacji?
Hotel nasz jest położony między dwoma dużymi aglomeracjami – Warszawą i Trójmiastem. To sprawia, że jesteśmy popularnym miejscem na weekendowe pobyty. Goście przyjeżdżają, aby odetchnąć na łonie natury, znaleźć azyl przed miejskim zgiełkiem, uwolnić od napięcia, zrelaksować się.

Dlatego mamy różne propozycje dla naszych gości, zarówno dla tych, którzy wolą relaksować się podczas masaży lub w Centrum Spa, jak i tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. W stałej ofercie mamy różnego rodzaju zajęcia ruchowe, proponujemy jogę, TRX, aqua areobic, nordic walking, są dostępne rowery i jako jeden z nielicznych hoteli spa w Polsce posiadamy stajnię z końmi.
Z pewnością dużą rolę odgrywa także sezonowość, do której dopasowujemy naszą ofertę. W popularnych okresach, jak święta czy wakacje oraz ferie, przygotowujemy specjalne programy animacyjne.

Naszym głównym gościem jest gość indywidualny, więc jego potrzeby są dla nas priorytetowe. W zakresie obsługi jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się wyprzedzać potrzeby naszych gości. Ponieważ częścią usług hotelowych jest obsługa grup biznesowych, przykładamy ogromną wagę do tego, aby konferencje nie zakłócały wypoczynku gości indywidualnych.

Jakie są plany dotyczące rozwoju hotelu?
W hotelu bardzo dba się o jakość i utrzymanie wysokiego standardu, dlatego na bieżąco prowadzone są prace konserwatorskie. W zeszłym roku wyremontowaliśmy już część pokoi - zmieniliśmy ich kolorystykę, oświetlenie, wykładziny, narzuty i zasłony. Stworzyliśmy nowy typ pokoju - Standard Family, z dodatkową, rozkładaną sofą w pokoju. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom naszych gości. Coraz więcej gości przyjeżdża do nas z dziećmi, więc wygoda dla rodziców i ich dzieci jest dla nas kluczowa. W niedługim czasie będziemy kontynuować prace w pozostałych pokojach.
Wciąż rozwijamy naszą ofertę związaną z aktywną rekreacją. Podążamy za trendami związanymi ze zdrowym trybem życia. Jesteśmy miejscem, gdzie goście mogą łączyć zabiegi w Kosmetycznym Instytucie, z dietą oraz aktywnością fizyczną. 

W tym roku tuż przed sezonem wakacyjnym oddaliśmy do użytku dla naszych gości boisko multifunkcyjne, gdzie można grać w tenisa, piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną. W kolejnych latach na pewno będziemy rozwijać naszą ofertę o kolejne atrakcje sportowe, bo atuty okolicy i przestrzeń wokół hotelu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Bardzo ważnym miejscem w hotelu jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. Ponieważ w tę sferę usług wkroczyła najnowsza technologia, dlatego stale wprowadzamy nowe zabiegi wykonywane przy wsparciu sprzętu kosmetologicznego Hi-Tech. Jednocześnie zgodnie z trendami staramy się rozszerzać ofertę masaży  i zabiegów pielęgnacyjnych, sięgających do różnych kultur dalekowschodnich, które znane są z przywracania harmonii i osiągania głębi relaksu. Stąd w naszej ofercie znajdują się masaże ajurwedyjskie, tajskie i balijskie.

Stale rozwijamy również nasz unikatowy projekt Siedlisk, powiększając się o kolejne domy. Obecnie mamy ich 13, ale nie jest to liczba ostateczna.
 

Cały wywiad publikujemy w:
ŚWIAT HOTELI

NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 
link do aktualnego numeru: LIPIEC 2017

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE