Strona główna Wiadomości wrzesień 21 Dyson Airblade wystawcą XI Forum Profit Hotel 2016
REKLAMA

Najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy!

Dyson Airblade wystawcą XI Forum Profit Hotel 2016

Horecanet.pl, 21 września 2016

Brytyjska marka nowoczesnych oraz innowacyjnych suszarek do rąk Dyson Airblade dołączyła do grona wystawców najważniejszego w Polsce spotkania branży hotelarskiej. Zaprezentuje swoją ofertę szerokiemu gronu hotelarzy niezależnych oraz „kupcom” prezesom i zarządom sieci hotelarskich. Tegoroczne XI Forum Profit Hotel odbędzie się 8 grudnia w The Westin Warsaw Hotel.

Autor:

Dyson Airblade na polskim rynku oferuje trzy modele swoich urządzeń:
Nowość - Suszarka do rąk Dyson Airblade V jest idealnym rozwiązaniem do niewielkich łazienek. To kompaktowe urządzenie ma płaski profil o głębokości 10 cm oraz zostało wykonane z poliwęglanu PC-ABS. Wyposażono je w filtr HEPA13 i zasilane jest silnikiem Dyson Digital Motor o mocy 1000 W. Najbardziej higieniczna suszarka do rąk jest teraz o 35 proc. cichsza od poprzedniego modelu. Układ szczelin w kształcie litery V, pozwala na jednoczesne wysuszenie obu dłoni w 12 sekund.

Suszarka do rąk Dyson Airblade Tap to nowatorskie połączenie suszarki do rąk i baterii umywalkowej w jednym produkcie. Ma wbudowany silnik Dyson Digital Motor V4 o mocy 1600 W i filtr HEPA13, który usuwa 99,9 proc. bakterii. Suszarka posiada certyfikat HACCP, dzięki któremu może być używana w każdej branży o zaostrzonych wymogach higieny, takich jak przetwórstwo żywności czy obiekty medyczne.

Suszarka do rąk Dyson Airblade dB jest idealnym rozwiązaniem dla miejsc, w których liczy się trwałość, funkcjonalność, szybkość suszenia dłoni oraz niskie koszty użytkowania. Posiada filtr HEPA13, który usuwa 99,9 proc. bakterii oraz silnik Dyson Digital Motor V4 o mocy 1600 W i zostało wykonane z poliwęglanu PC-ABS. Dwa strumienie powietrza o prędkości 690 km/h usuwają wodę z obu stron dłoni jednocześnie w 10 sekund.

XI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel to nie tylko konferencja, prelekcje, dyskusje, spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce efektywnych kontaktów biznesowych.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
 •  udziale w BUSINESS SPEED DATING - serii bezpośrednich spotkań na
    temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
 •  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
 • efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
 • budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
 • kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
 • prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
   - prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
   - menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
   - właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa. 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt:
Tomasz Witecki - szef zespołu sprzedaży
tel.: 664 463 072
t.witecki@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.