Strona główna Wiadomości wrzesień 21 Dyson Airblade wystawcą XI Forum Profit Hotel 2016
REKLAMA

Najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy!

Dyson Airblade wystawcą XI Forum Profit Hotel 2016

Horecanet.pl, 21 września 2016

Brytyjska marka nowoczesnych oraz innowacyjnych suszarek do rąk Dyson Airblade dołączyła do grona wystawców najważniejszego w Polsce spotkania branży hotelarskiej. Zaprezentuje swoją ofertę szerokiemu gronu hotelarzy niezależnych oraz „kupcom” prezesom i zarządom sieci hotelarskich. Tegoroczne XI Forum Profit Hotel odbędzie się 8 grudnia w The Westin Warsaw Hotel.

Autor:

Dyson Airblade na polskim rynku oferuje trzy modele swoich urządzeń:
Nowość - Suszarka do rąk Dyson Airblade V jest idealnym rozwiązaniem do niewielkich łazienek. To kompaktowe urządzenie ma płaski profil o głębokości 10 cm oraz zostało wykonane z poliwęglanu PC-ABS. Wyposażono je w filtr HEPA13 i zasilane jest silnikiem Dyson Digital Motor o mocy 1000 W. Najbardziej higieniczna suszarka do rąk jest teraz o 35 proc. cichsza od poprzedniego modelu. Układ szczelin w kształcie litery V, pozwala na jednoczesne wysuszenie obu dłoni w 12 sekund.

Suszarka do rąk Dyson Airblade Tap to nowatorskie połączenie suszarki do rąk i baterii umywalkowej w jednym produkcie. Ma wbudowany silnik Dyson Digital Motor V4 o mocy 1600 W i filtr HEPA13, który usuwa 99,9 proc. bakterii. Suszarka posiada certyfikat HACCP, dzięki któremu może być używana w każdej branży o zaostrzonych wymogach higieny, takich jak przetwórstwo żywności czy obiekty medyczne.

Suszarka do rąk Dyson Airblade dB jest idealnym rozwiązaniem dla miejsc, w których liczy się trwałość, funkcjonalność, szybkość suszenia dłoni oraz niskie koszty użytkowania. Posiada filtr HEPA13, który usuwa 99,9 proc. bakterii oraz silnik Dyson Digital Motor V4 o mocy 1600 W i zostało wykonane z poliwęglanu PC-ABS. Dwa strumienie powietrza o prędkości 690 km/h usuwają wodę z obu stron dłoni jednocześnie w 10 sekund.

XI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel to nie tylko konferencja, prelekcje, dyskusje, spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce efektywnych kontaktów biznesowych.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
 •  udziale w BUSINESS SPEED DATING - serii bezpośrednich spotkań na
    temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
 •  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
 • efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
 • budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
 • kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
 • prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
   - prezesów, członków zarządów sieci hotelarskich,
   - menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
   - właścicieli niezależnych hoteli i obiektów noclegowych
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa. 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt:
Tomasz Witecki - szef zespołu sprzedaży
tel.: 664 463 072
t.witecki@brogmarketing.pl

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.