Strona główna Wiadomości Elektryzujący romans Zdrojowej z Teslą
REKLAMA

Sieć dzieli się pozytywną energią

Elektryzujący romans Zdrojowej z Teslą

Horecanet.pl, 16 lutego 2018

Zdrojowa Invest & Hotels, znana z odpowiedzialnego podejścia do ekologii, zachęca swoich gości do ograniczenia emisji spalin do atmosfery poprzez montaż w swoich hotelach ładowarek do elektrycznych samochodów, a w szczególności marki Tesla.

Autor:

W wybranych  obiektach należących do Zdrojowa Hotels, czyli Marine Hotel***** & Ultra Marine, Diune Hotel***** & Resort oraz Sand Hotel**** znajdujących się w Kołobrzegu działają obecnie po dwa stanowiska pozwalające naładować Teslę w ciągu 3-4 h oraz po jednym stanowisku uniwersalnym pozwalającym na ładowanie większości samochodów elektrycznych. Zamontowano 6 stanowisk typu Tesla Destination Charger oraz 3 Universal Connectors (Type 2). Korzystanie z ładowarek jest bezpłatne.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Powyższa inicjatywa jest częścią strategii towarzyszącej Zdrojowa Invest & Hotels od początku jej istnienia, czyli od 2006 roku. Zrównoważone podejście do zasobów naturalnych odzwierciedla program Zdrojowa Eco Friendly, którego filarem jest koncept Jesteśmy ECO skierowany do gości hoteli. Rozwiązania pro-ekologiczne wpływają nie tylko na pozytywne postrzeganie wizerunku hoteli, ale również przynoszą wymiernie korzyści.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.