Strona główna Wiadomości 11 Erbud kontynuuje prace przy Seaside Park
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Erbud kontynuuje prace przy Seaside Park

Horecanet.pl, 11 października 2017

Spółka Erbud zrealizuje roboty wykończeniowe przy obiekcie uzdrowiskowo-hotelowym Seaside Park w Kołobrzegu. Jest to kontynuacja kontraktu podpisanego w 2016 roku, zgodnie z którym Erbud doprowadziła inwestycję do stanu surowego otwartego.

Autor:

Wartość aneksu do umowy wynosi 23,3 mln złotych, a łączna wartość całego kontraktu po jego aneksowaniu wzrosła do 77,3 mln złotych. Inwestorem jest spółka Seaside Park z siedzibą w Warszawie.

Przedmiotem aneksu jest kompleksowe wykonanie robót wykończeniowych oraz instalacji sanitarnych i mechanicznych wewnętrznych w obiekcie uzdrowiskowo-hotelowym Seaside Park w Kołobrzegu. Termin realizacji prac wyznaczono na 31 stycznia 2019 roku.

W Seaside Park znajdzie się blisko 400 apartamentów.

Dla inwestora będącego właścicielem spółki Seaside Park, Erbud realizuje obecnie jeszcze dwa kontrakty na terenie Warszawy.

XII FORUM PROFIT HOTEL 2017
12 GRUDNIA 2017, SHERATON WARSAW HOTEL
najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy
-
kliknij po szczegóły -

                                                                

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.