powiększ tekst
Strona główna » Wiadomości » 2011 » kwiecień » 1 » Etis zaprojektował system klimatyzacji w hotelu
REKLAMA

System zainstalowano w hotelu w Siedlcach

Etis zaprojektował system klimatyzacji w hotelu

źródło: Horecanet.pl, 01.04.2011 (zaktualizowany 31.03.2011 14:41)
Spółka Etis, działająca m.in. w segmencie klimatyzacji i wentylacji, zaprojektowała i zainstalowała w obiekcie hotelowym system klimatyzacji VRF firmy LG. Chodzi o hotel, powstający przy ul. Nauczycielskiej w Siedlcach.
Systemem 22 jednostek wewnętrznych i dwóch zewnętrznych zarządza sterownik centralny AC Smart. Ekran dotykowy umożliwia kontrolę i monitorowanie systemu klimatyzacji w budynkach średniej wielkości do 128 jednostek wewnętrznych. Monitoring i kontrola układu możliwa jest poprzez dostęp do internetu przy użyciu komputera PC.

Wśród realizacji spółki Etis znajdują się także m.in. budynki biurowe klasy A. Firma dostarczyła i zainstalowała system Multi V firmy LG np. w nowym obiekcie przy ul. Topolowej w Mińsku Mazowieckim.

Firma Etis Sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad pięciu lat. Pracownicy firmy to starannie dobrany zespół fachowców, którzy dzięki nabytej wiedzy i umiejętnościom służą profesjonalnym doradztwem i wykonawstwem powierzonych projektów. Etis oferuje usługi w zakresie: projektowania, wykonawstwa instalacji: klimatyzacja, wentylacja, automatyka, elektryka, wod-kan, CO, serwisu urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, doradztwa i obsługi klientów sieciowych i indywidualnych i realizacji projektów pod klucz.