Strona główna Wiadomości Etno Cafe z nagrodą CEE Retail Real Estate
REKLAMA

Polska sieć wyróżniona

Etno Cafe z nagrodą CEE Retail Real Estate

Horecanet.pl, 14 lutego 2018

Etno Cafe zostało wybrane najlepszym w Europie Środkowo-Wschodniej detalistą w branży kawowej. Nagrodę przyznano podczas jubileuszowej 10. gali CEE Retail Real Estate Awards. W wydarzeniu organizowanym przez EuropaProperty nagrodzono czołowe firmy działające na rynku nieruchomości komercyjnych w naszej części Europy. 
 

Autor:

W kategorii Coffeeshop Retailer nominowane były trzy sieci kawiarni: Costa Coffee, Etno Cafe i Starbucks. Ostatecznie zwyciężyła firma polska – pochodzące z Wrocławia Etno Cafe.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

– To dla nas wielkie wyróżnienie i dowód na to, że nasza strategia rozwoju przynosi efekty – powiedział Łukasz Mrowiński, CEO Etno Cafe. – Sukces cieszy tym bardziej, że naszą sieć tworzyliśmy od podstaw i dotarliśmy do tego miejsca w zaledwie trzy lata od otwarcia pierwszej kawiarni.

Etno Cafe znalazła się w doborowym gronie nagrodzonych firm, takich jak m.in. Douglas (zwycięzca kategorii Cosmetics Retailer), Victoria's Secret (kategorie Fashion Retailer i Newcomer) czy Kazar (Retailer of the Year).

Gala CEE Retail Real Estate Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń środkowoeuropejskiej branży retail. Niezależni jurorzy oceniają firmy pod kątem rozwoju i innowacyjnych rozwiązań wyznaczających rynkowe trendy. Jubileuszowa gala, która odbyła się 8 lutego tego roku, zgromadziła rekordowa liczbę uczetników z Polski, Czech, Węgier, Słowacji, Austrii, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE