Strona główna Wiadomości Etno Cafe z nagrodą CEE Retail Real Estate
REKLAMA

Polska sieć wyróżniona

Etno Cafe z nagrodą CEE Retail Real Estate

Horecanet.pl, 14 lutego 2018

Etno Cafe zostało wybrane najlepszym w Europie Środkowo-Wschodniej detalistą w branży kawowej. Nagrodę przyznano podczas jubileuszowej 10. gali CEE Retail Real Estate Awards. W wydarzeniu organizowanym przez EuropaProperty nagrodzono czołowe firmy działające na rynku nieruchomości komercyjnych w naszej części Europy. 
 

Autor:

W kategorii Coffeeshop Retailer nominowane były trzy sieci kawiarni: Costa Coffee, Etno Cafe i Starbucks. Ostatecznie zwyciężyła firma polska – pochodzące z Wrocławia Etno Cafe.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

– To dla nas wielkie wyróżnienie i dowód na to, że nasza strategia rozwoju przynosi efekty – powiedział Łukasz Mrowiński, CEO Etno Cafe. – Sukces cieszy tym bardziej, że naszą sieć tworzyliśmy od podstaw i dotarliśmy do tego miejsca w zaledwie trzy lata od otwarcia pierwszej kawiarni.

Etno Cafe znalazła się w doborowym gronie nagrodzonych firm, takich jak m.in. Douglas (zwycięzca kategorii Cosmetics Retailer), Victoria's Secret (kategorie Fashion Retailer i Newcomer) czy Kazar (Retailer of the Year).

Gala CEE Retail Real Estate Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń środkowoeuropejskiej branży retail. Niezależni jurorzy oceniają firmy pod kątem rozwoju i innowacyjnych rozwiązań wyznaczających rynkowe trendy. Jubileuszowa gala, która odbyła się 8 lutego tego roku, zgromadziła rekordowa liczbę uczetników z Polski, Czech, Węgier, Słowacji, Austrii, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.