powiększ tekst

21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

EuroGastro 2017

źródło: Horecanet.pl, 28.12.2016 (zaktualizowany 29.12.2016 10:08) 05.04.2017 - 07.04.2017, Warszawa

Najbliższa edycja targów odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Targi EuroGastro to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży HoReCa. W Warszawie spotykają się właściciele i zarządzający restauracjami, kawiarniami, barami, klubami, punktami zbiorowego żywienia, firmami cateringowymi, hotelami czy pensjonatami.

EuroGastro to okazja do obserwowania najnowszych trendów, a także spotkania i nawiązania kontaktów z producentami i dostawcami produktów oraz rozwiązań dla biznesu gastronomicznego. Wśród wystawców targów znajdą się m.in. firmy oferujące wyposażenie zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych i barów, producenci i dystrybutorzy napojów i żywności, produktów i półproduktów dla gastronomii, w tym również dla cukiernictwa i piekarnictwa.

Pięć sektorów tematycznych:
- sprzęt, meble i akcesoria do kompleksowego wyposażenia i sprawnego funkcjonowania zaplecza kuchennego restauracji, środki czystości, odzież robocza, systemy komputerowe i usługi konsultacyjne
- żywność i napoje dla gastronomii, w tym świeże i mrożone produkty i półprodukty oraz wszystko, co niezbędne do stworzenia unikalnej karty deserów w punktach gastronomicznych
- kawa - pełen zakres urządzeń i produktów do profesjonalnego parzenia i serwowania kawy
- wyposażenie sal restauracyjnych i barów, w tym zastawa i bielizna stołowa, meble i elementy dekoracji wnętrz
- drink & bar: alkohole mocne, wina, piwa, sprzęt i akcesoria do win i alkoholi, produkty i półprodukty niezbędne do przyrządzania drinków

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Zmiany kierownicze w Hilton

11 stycznia 2017

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Trzeba się wykazać inicjatywą

Bogdan Panek właściciel Partnerskiej Stacji Paliw BP w Tarnobrzegu

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.