Strona główna Wiadomości luty 24 Expo Sweet: Który tort był najlepszy?
REKLAMA

Rozstrzygnięcie konkursu

Expo Sweet: Który tort był najlepszy?

Horecanet.pl, 23 lutego 2016

Znamy już wyniki Międzynarodowego Konkursu - wystawy tortów okolicznościowych Expo Sweet 2016, który jest jedną z największych atrakcji targów. W tym roku serca kapituły skradł tor przygotowany przez cukiernię Liguminka z Ukrainy.

I miejsce, II miejsce, III miejsce

Autor:

Drugie miejsce zajął tort firmy grupy z Rybnika (Emilia Kristof Firma Rodzinna), a trzecie przypadło spółce HMH Hardek Mąka Hardek.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w niedzielę 21 lutego, pierwszego dnia tegorocznej edycji Expo Sweet. Pięknie dekorowane torty można podziwiać przez cały czas trwania wydarzenia.

MAGAZYN SWEETS & COFFEE
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁENGO WYDANIA
- kliknij aby zapoznać się z numerem premierowym
LUTY 2016

Tematyka konkursu jest dowolna. Członkowie kapituły zwracali uwagę na to czy praca uczestnika korespondowała ze strojem, jaki umieścił na manekinie oraz czy wszystkie elementy dekoracji tortu były jadalne. Oceniana była ilość użytych technik, stopień trudności wykonania tortu, estetyka oraz oryginalność pracy. Prócz eksponatu pokazowego, należało dostarczyć również dwie sztuki tortu degustacyjnego, którego walory smakowe oceniało jury w tym samym składzie. Wersja degustacyjna musiała być wykonana w tej samej technice, co tort dekoracyjny.
 
Konkurs adresowany jest zarówno do firm jak też uczestników indywidualnych związanych z branżą cukierniczą, piekarską, lodziarską lub gastronomiczną.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.