powiększ tekst
Strona główna Wiadomości 10 Expo Sweet 2017

Targi branży cukierniczej i lodziarskiej

Expo Sweet 2017

źródło: Horecanet.pl, 10.01.2017 (zaktualizowany 16.02.2017 16:11) 26.02.2017 - 01.03.2017, Warszawa

Już w dniach 26 lutego -1 marca odbędzie się dziewiąta edycja tej imprezy. Potrwa cztery dni i jak co roku odbędą się konkursy, w których wezmą udział najlepsi fachowcy z branży. Zaprezentowana zostanie także bogata ofertę szkoleń i seminariów.

Przede wszystkim wydarzenie zgromadzi najważniejsze firmy oferujące maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy, ale też właścicieli kawiarni, restauracji oraz wszelkich innych obiektów, w których serwuje się „coś słodkiego”.

Do udziału zapraszamy wszystkie firmy, dla których rynek cukierni, lodziarni jest ważny. Gwarantujemy, że nasze targi odwiedzą najlepsi cukiernicy, lodziarze, piekarze i restauratorzy z całej Polski. Jeśli Państwa firma chce dotrzeć do nich ze swoją ofertą, powinna pojawić się na Expo Sweet 2017.

Impreza odbędzie się w dniach 26 lutego -1 marca 2017, w nowoczesnej i doskonale wyposażonej hali targowej MTPolska przy ul. Marsa 56 w Warszawie.

www.exposweet.pl


 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.