Strona główna Wiadomości 11 Expo Sweet 2018 - najsmaczniejsze targi w Polsce
REKLAMA

Kolejna edycja wydarzenia

Expo Sweet 2018 - najsmaczniejsze targi w Polsce

Horecanet.pl, 11 października 2017

W dniach 25 lutego-28 lutego 2018 roku, w nowym miejscu – w hali Centrum Expo XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędzie się jubileuszowa X edycja Targów Expo Sweet.

Autor: Expo Sweet

Do odwiedzenia targów zapraszani są właścicieli lokali, które oferują słodki asortyment (lody, desery, ciasta itp.) oraz tych, którzy dopiero myślą o wprowadzeniu takiej oferty.

Dla branży HoReCa przygotowano specjalny konkurs – Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru, w którym rywalizują najlepsze krajowe restauracje i najzdolniejsi kucharze.

Kto był na Expo Sweet, ten wie, że trzeba tu wrócić, a kto jeszcze nie był, niech obejrzy galerie zdjęć i filmów z poprzednich edycji, a na pewno przekona się, że warto tu przyjechać.

Szczegóły i relacje filmowe - kliknij, aby się zapoznać

Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru to wyjątkowa okazja dla właścicieli punktów gastronomicznych! Dzięki temu naprawdę wyróżnisz swój lokal! Zgłoś się i wykorzystaj unikalny potencjał reklamowy, jaki daje udział w takiej imprezie. Organizator pokrywa koszty pobytu. Pula nagród to ponad 10 000 zł.

Szczegóły o konkursach - kliknij

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.