Strona główna Wiadomości Fabryka Pizzy w Kołobrzegu
REKLAMA

Kolejny lokal sieci

Fabryka Pizzy w Kołobrzegu

Horecanet.pl, 18 czerwca 2018

Kolejny lokal należący do Sfinks Polska, właściciela sieci Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia Warki i WOOK właśnie rozpoczął swoją działalność w Kołobrzegu. Nowo powstała restauracja serwująca dania kuchni włoskiej, znajduje się na ostatnim piętrze galerii Hosso przy Placu Ratuszowym 3.

Fabryka Pizzy w Kołobrzegu

Autor: Horecanet

Nowa Fabryka Pizzy w Kołobrzegu dysponuje łącznie blisko 150 mkw. powierzchni. Jest to pierwszy lokal działający pod szyldem Fabryki Pizzy w tym mieście. Restauracja jest prowadzona w modelu operatorskim. Lokal został podzielonyna dwie sale, w których może zasiąść przeszło 40 gości. Przynależą do niej również dwa duże tarasy, skąd rozciąga się widok na panoramę miasta. W sezonie letnim pomieszczą one ponad 50 osób. Lokal jest przyjazny rodzinom z dziećmi – z myślą o najmłodszych restaurację wyposażono w krzesełka do karmienia, co więcej, na dzieci czeka tu również kolorowy kącik zabaw. Wnętrze Fabryki Pizzy pokrywają ceglane ściany udekorowane drewnianymi elementami jak wałki do ciasta czy deski. Dopełnieniem wystroju są kolorowe krzesła i lampy tworzące swobodny klimat tego miejsca.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
MAJ 2018

- W galerii handlowej Hosso w Kołobrzegu jesteśmy już obecni z restauracją Sphinx, w której serwujemy dania kuchni bliskowschodniej i międzynarodowej. Teraz naprzeciwko otworzyliśmy nasz kolejny lokal - Fabrykę Pizzy, proponując mieszkańcom Kołobrzegu również włoskie specjały. Oprócz smacznej kuchni w nowej restauracji klienci do dyspozycji mają dwa tarasy, z których mogą podziwiać panoramę miasta. To sprawia, że jest to jedyne takie miejsce w centrum Kołobrzegu. Mamy nadzieję, że połączenie włoskich smaków z atmosferą Fabryki Pizzy sprawi, że lokal będzie chętnie odwiedzany zarówno przez samych mieszkańców, jak i turystów – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

W Fabryce Pizzy serwowane są dania kuchni włoskiej, także w wersji light czy wegetariańskiej. W menu oprócz pizzy, podawanej również na razowym cieście, znajdują się różnego rodzaju makarony, gnocchi czy risotto. Charakterystycznym daniem Fabryki Pizzy są bombery, czyli gorące buły pizzowe z różnymi dodatkami.

Restauracja działa od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-21:00, w niedziele od 12:00 do 20:00. W lokalu wkrótce dostępna będzie też usługa delivery
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE