Strona główna Wiadomości 2012 wrzesień 20 Finał kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie
REKLAMA

IV edycja 2011/2012

Finał kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie

Horecanet.pl, 20 września 2012

Zakończyła się czwarta edycja 2011/2012 kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie, której finał odbył się w dniu 15 września 2012 w Warszawie. Obiekty zostały zweryfikowane i rozdano certyfikaty dla 77 obiektów, które pozytywnie przeszły audyt tegorocznej edycji.

Dodatkowo rozdano statuetki dla najlepszych obiektów w czterech kategoriach.

Laureaci statuetek IV edycji 2011/2012:
- najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny – Villa Hoff Spa & Wellness, Trzęsacz
- najlepszy hotel miejski dla rodziny - hotel Scandic, Wrocław
- najlepszy ośrodek wypoczynkowy dla rodziny – Siedlisko Janczar, Pstrągowa
- najlepsze letnisko oraz pensjonat dla rodziny – nie przyznano

Oddzielną nagrodę przyznali goście i internauci w kategorii „ulubiony hotel dla rodziny”, którzy głosowali elektronicznie lub wypełniając ankiety w hotelach. W tym roku wygrał hotel Lidia Spa & Wellness, Darłowo.

Wyróżnienia za debiut w IV edycji kampanii dla nowo otwartych obiektów przyznano hotelom: Mera Spa w Sopocie, Z – Hotel w Otwocku oraz Blue Diamond w Nowej Wsi.

Specjalne wyróżnienia – dyplomy uznania przyznano dla:
1) Zespołu Hotelu Lidia SPA & Wellness w Darłowie za to, że gość w hotelu czuje się tym najważniejszym.

2) Zespołu Villa Residence w Kudowie Zdroju za gościnność z sercem i atmosferę z duszą.

3) Dyrekcji Hotelu Haffner w Sopocie za promocję wartości wpływających na kulturę i dobre obyczaje wśród gości hotelowych.

4) Zespołu Pensjonatu "Pod Kotelnicą" w Białce Tatrzańskiej za to, że tu każde dziecko jest naprawdę VIPEM.

5) Zespołu Grand Hotel Stamary w Zakopanem za szczególną serdeczność dla dzieci i koncerty na tarasie.
6) Zespołu ośrodka Columbus w Rowach w uznaniu za szczególne przygotowanie obiektu według kryteriów IV edycji 2011/2012 kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie i stworzenie wyjątkowo przyjaznej atmosfery.

- Do konkursu zgłosiło się 85 hoteli, a 77 otrzymało certyfikaty. Aż 30 hoteli otrzymało 5 słoneczek, czyli naszą najwyższą punktację. Ci którzy otrzymują aż dwa słoneczka spełniają minimum 69 % naszych kryteriów. Cieszę się bardzo, że nasza kampania znalazła swoje ważne miejsce na rynku i odpowiada na potrzeby rodzin z dziećmi. Dziękuję wszystkim, którzy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczą w tym projekcie – powiedziała Violetta Hamerska, przewodniczącą Kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie.

Czwarta edycja 2012/2013 koncentrowała się wokół potrzeb dzieci, aby dziecko w hotelu czuło się wyjątkowym gościem i nie było dodatkiem do pakietu hotelowego, zgodnie z hasłem DZIECKO VIPEM W HOTELU. Kolejna, piąta edycja rusza w październiku i potrwa do września 2013.

Szczegóły i lista nagrodzonych na stronie www.dzieckowhotelu.pl

Kapituła Kapitułę tworzą osoby z różnych środowisk, specjaliści z różnych dziedzin, osoby znane i lubiane, zainteresowane udziałem w ogólnopolskiej akcji, której celem jest edukacja i promocja miejsc wypoczynkowych przyjaznych rodzinom z dziećmi. Członkowie kapituły są również jurorami w prestiżowym konkursie na najlepszy obiekt w poszczególnych kategoriach. Członkowie Kapituły wraz ze swoimi rodzinami biorą udział w wizytach oceniających (weryfikujących), czy dany obiekt spełnia kryteria danej edycji. Kryteria są opisane w specjalnym kwestionariuszu dla członka Kapituły. Relacje z wizyt członków, wraz ze zdjęciami, są umieszczane są na portalu www.dzieckowhotelu.pl oraz innych materiałach informacyjnych.
Członkami Kapituły są m.in. Dorota Zawadzka, Renata Dancewicz, Beata Tadla, Marta Kuligowska, Magdalena Stużyńska, Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk, Marcin Perchuć i wielu innych znanych rodziców.

Każdy obiekt, zgłaszający się do udziału w konkursie zostaje zweryfikowany przez Kapitułę i walczy o tytuł i certyfikat "HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE". Relacje z wizyt członka Kapituły są publikowane na bieżąco na stronie www.dzieckowhotelu.pl. Członek Kapituły, weryfikując hotel przyznaje punkty zgodnie z kwestionariuszem, sprawdzając, czy dany obiekt spełnia kryteria danej edycji. Pod koniec edycji członkowie Kapituły wybierają zwycięski obiekt w danej kategorii.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.