Strona główna Wiadomości luty 13 Focus Hotels w kolejnym mieście
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Focus Hotels w kolejnym mieście

Horecanet.pl, 13 lutego 2017

Polska sieć, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile, otworzy kolejny hotel. Obiekt, w standardzie czterech gwiazdek, powstanie przy ul. Podzamcze 1 w Lublinie. Będzie prowadzony pod marką Focus Hotel Premium. Inwestorem jest spółka ARP. Otwarcie zaplanowano na październik 2018 roku.

Autor:

Sieć Focus Hotels konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju i ogłasza otwarcie kolejnego obiektu w Polsce - Focus Hotel Premium Lublin. To już czwarty projekt hotelowy sieci będący w trakcie realizacji, obok hoteli w Sopocie, Bydgoszczy i Białymstoku.

Hotel powstanie w centrum miasta przy ulicy Podzamcze 1 w Lublinie, zaledwie 500 m od Starego Miasta i Zamku Lubelskiego. Obiekt dołączy do rodziny hoteli Premium, do której należą już czterogwiazdkowe obiekty w Gdańsku i Inowrocławiu oraz budowany hotel w Sopocie. Focus Hotel Premium Lublin zaoferuje 75 pokoi oraz 400 mkw. nowoczesnej powierzchni konferencyjnej. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz hotelowy parking podziemny.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE - RAPORT 2017
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

- Focus Hotels na mocy podpisanej umowy z Inwestorem, wydzierżawi obiekt na okres 15 lat. Podpisanie tej umowy uważamy za ogromny sukces na obranej przez nas drodze rozwoju. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora  – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.