powiększ tekst
Strona główna Wiadomości kwiecień 12 Forum Branży Eventowej FBE 2017

Wydarzenie branży

Forum Branży Eventowej FBE 2017

źródło: Horecanet.pl, 11.04.2016 (zaktualizowany 12.04.2016 10:49) 12.01.2017 - 12.01.2017, Warszawa

W dniu 12 stycznia 2017 w Centrum Targowo - Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Forum Branży Eventowej FBE. To merytoryczne wystąpienia i panele eksperckie, sesje networkingowe umożliwiające nawiązanie nowych relacji, a także strefa dostawców  i konkurs Top Event.

Sprawne komunikowanie się przedsiębiorstwa z otoczeniem wydaje się w obecnym czasie podstawą jego istnienia. Istotne znaczenie ma komunikacja z klientami, pracownikami, a także udziałowcami. Dlatego pozostaje ona w kręgu zainteresowań praktycznie wszystkich kluczowych działów firmy i zazwyczaj stanowi element przemyślanej i spójnie opracowanej strategii.

Po zdefiniowaniu celów i metod działania to właśnie sposób ich komunikacji jest trzecim najistotniejszym jej elementem. Nadawcom komunikatów zależy, żeby był on zauważony, wysłuchany, zrozumiany i zapamiętany, a wynikające z niego przesłanie stanowiło podstawę podejmowanych przed adresatów działań. I tu pojawia się problem…. jak w natłoku informacji osiągnąć ten cel?

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa. W trakcie FBE 2017 omówione zostaną pojawiające się na rynku zmiany i mogące z nich wynikać dla branży wnioski. Pojawią się ciekawe wystąpienia i propozycje z zakresu skutecznej polityki HR i polityki marketingowej z wykorzystaniem eventów. Zaprezentowane zostanie w jaki sposób realizacja podstawowych elementów wydarzenia jak technika czy catering może wpłynąć na wzrost efektywności i poziom satysfakcji uczestników.

Forum Branży Eventowej to merytoryczne wystąpienia i panele eksperckie, sesje networkingowe umożliwiające nawiązanie nowych relacji, a także Strefa Dostawców z prezentacją ciekawych ofert rynkowych. Forum towarzyszy prestiżowy konkurs Top Event. W edycji FBE 2016 udział wzięło 1004 uczestników.


 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Brak pomysłu na rynek paliw

Andrzej Sikora Prezes Instytut Studiów Energetycznych

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.