powiększ tekst
Strona główna Wiadomości kwiecień 12 Forum Branży Eventowej FBE 2017

Wydarzenie branży

Forum Branży Eventowej FBE 2017

źródło: Horecanet.pl, 11.04.2016 (zaktualizowany 12.04.2016 10:49) 12.01.2017 - 12.01.2017, Warszawa

W dniu 12 stycznia 2017 w Centrum Targowo - Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Forum Branży Eventowej FBE. To merytoryczne wystąpienia i panele eksperckie, sesje networkingowe umożliwiające nawiązanie nowych relacji, a także strefa dostawców  i konkurs Top Event.

Sprawne komunikowanie się przedsiębiorstwa z otoczeniem wydaje się w obecnym czasie podstawą jego istnienia. Istotne znaczenie ma komunikacja z klientami, pracownikami, a także udziałowcami. Dlatego pozostaje ona w kręgu zainteresowań praktycznie wszystkich kluczowych działów firmy i zazwyczaj stanowi element przemyślanej i spójnie opracowanej strategii.

Po zdefiniowaniu celów i metod działania to właśnie sposób ich komunikacji jest trzecim najistotniejszym jej elementem. Nadawcom komunikatów zależy, żeby był on zauważony, wysłuchany, zrozumiany i zapamiętany, a wynikające z niego przesłanie stanowiło podstawę podejmowanych przed adresatów działań. I tu pojawia się problem…. jak w natłoku informacji osiągnąć ten cel?

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa. W trakcie FBE 2017 omówione zostaną pojawiające się na rynku zmiany i mogące z nich wynikać dla branży wnioski. Pojawią się ciekawe wystąpienia i propozycje z zakresu skutecznej polityki HR i polityki marketingowej z wykorzystaniem eventów. Zaprezentowane zostanie w jaki sposób realizacja podstawowych elementów wydarzenia jak technika czy catering może wpłynąć na wzrost efektywności i poziom satysfakcji uczestników.

Forum Branży Eventowej to merytoryczne wystąpienia i panele eksperckie, sesje networkingowe umożliwiające nawiązanie nowych relacji, a także Strefa Dostawców z prezentacją ciekawych ofert rynkowych. Forum towarzyszy prestiżowy konkurs Top Event. W edycji FBE 2016 udział wzięło 1004 uczestników.


 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Dużo niewygodnych pytań

Andrzej Sikora Prezes Instytut Studiów Energetycznych

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.