Strona główna Wiadomości wrzesień 29 Inwestycja przy katowickim BW Premier Hotel Forum zakończona
REKLAMA

Nowe miejsce w mieście

Inwestycja przy katowickim BW Premier Hotel Forum zakończona

Horecanet.pl, 28 września 2016

W Katowicach powstała nowa przestrzeń konferencyjna dla klientów biznesowych Best Western. Forum Kongresowe, bo o nim mowa, powstało przy BW Premier Hotel Forum i zajmuje blisko 800 mkw. powierzchni, dzięki czemu ma ogromny potencjał, by stać się jedną z głównych baz konferencyjno-bankietowych aglomeracji śląskiej.

Autor:

Best Western Hotel Forum Katowice po uruchomieniu nowoczesnego Forum Kongresowego oferuje swoim gościom aż pięć razy większą powierzchnię konferencyjną niż do tej pory. Do dyspozycji gości oddano sale ulokowane na dwóch poziomach, dzięki czemu Forum obejmuje aż 1 tys. mkw.

Usytuowana na parterze budynku sala bankietowo-koncertowa Gold, dzięki 371 mkw. powierzchni pomieścić może blisko 400 os. Umożliwia m. in. organizację targów oraz wystaw. Co więcej, sala przystosowana jest także do ekspozycji ciężkiego sprzętu, w tym samochodów - Forum Kongresowe jako jedyne w Katowicach zapewnia tego typu przestrzeń.

Pierwsze piętro budynku zajmuje przestronna sala Silver, którą dzięki wyposażeniu w nowoczesny system ścian przesuwnych można swobodnie dostosowywać do potrzeb klientów. Możliwe jest podzielenie jej na cztery mniejsze sale, każdą o powierzchni blisko 100 mkw.

NAJNOWSZE WYDANIE!
RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT 2016
- kliknij aby zapoznać się z pełną publikacją

Wraz z dotychczas funkcjonującymi salami Green, Orange, Pink i Black, kompleks stanowi ciekawą propozycję dla wszelkiego rodzaju wydarzeń i ma ogromny potencjał by stać się jednym z głównych punktów na konferencyjno-biznesowej mapie aglomeracji śląskiej.

Cały budynek Forum wyposażony został w zintegrowany, inteligentny system multimedialny, który pozwala na intuicyjne sterowanie ekranami, projektorami, nagłośnieniem i oświetleniem w całym budynku przy użyciu jednego panelu.

Best Western Premier Hotel Forum Katowice położony jest w niedalekiej odległości od centrum Katowic z dogodnym dojazdem do głównych szlaków komunikacyjnych, lotniska Pyrzowice i miast aglomeracji śląskiej. W obiekcie mieszczą się Drink Bar oraz restauracja Kuchnia Otwarta, oferująca tradycyjne potrawy kuchni regionalnej i polskiej. Do dyspozycji gości pozostają również sauny oraz stacjonarne urządzenia aerobowe i wysiłkowe. Hotel zapewnia także bezpłatny parking.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.