Strona główna Wiadomości FWP sprzedaje ośrodki
REKLAMA

W sprzedaży dwa obiekty za łącznie 9,1 mln zł

FWP sprzedaje ośrodki

Horecanet.pl, 29 kwietnia 2010

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. Oddział w Zakopanem wystawił na sprzedaż dwa ośrodki wczasowe w woj. małopolskim: Henryka w Muszynie oraz Sienkiewiczówka w Zakopanem. Ceny wywoławcze to odpowiednio 4,3 mln zł i 4,8 mln zł.

 

Pensjonat w Muszynie zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego 33 na działce wielkości 2188 mkw. W obiekcie o powierzchni użytkowej 2392,8 mkw. znajdują się m.in.: 33 pokoje na łącznie 90 gości, restauracja, siłownia. Wszystkie pokoje mają łazienkę, telewizor, radio, balkon. W ośrodku wykonywane są zabiegi rehabilitacyjne. Obiekt przygotowuje specjalne pakiety pobytowe. Cena wywoławcza wynosi 4,3 mln zł.

Nieduży Dom Wczasowy Sienkiewiczówka (powierzchnia użytkowa 924,2 mkw.) położony jest w centrum Zakopanego przy ul. Zamojskiego 21 na działce wielkości 1264 mkw. Obiekt dysponuje łącznie 42 miejscami w pokojach z łazienkami lub tylko z umywalkami. Sanitariaty znajdują się na korytarzu. W ośrodku jest także jadalnia i kawiarnia regionalna, a przy budynku - parking niestrzeżony. Cena wywoławcza wynosi 4,8 mln zł.

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. ma swoją siedzibę na warszawskim Ursynowie, przy ul. Belgradzkiej. Firma dysponuje łącznie 21 ośrodkami i domami wczasowymi położonymi nad Morzem Bałtyckim, w górach oraz w innych atrakcyjnych turystycznie regionach naszego kraju. Fundusz organizuje różnego typu imprezy, m.in.: wczasy dla emerytów i rencistów, świąteczne i sylwestrowe, turnusy rehabilitacyjne, wczasy odchudzające, konferencje, szkolenia, narady, wypoczynek grupowy dzieci. Sprzedaż odbywa sie poprzez biura podróży lub online.

Fundusz Wczasów Pracowniczych powołany został w 1949 roku jako instytucja związkowa organizująca wypoczynek rodzinny pracowników fabryk i urzędów.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.