Strona główna Wiadomości FWP sprzedaje ośrodki
REKLAMA

W sprzedaży dwa obiekty za łącznie 9,1 mln zł

FWP sprzedaje ośrodki

Horecanet.pl, 29 kwietnia 2010

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. Oddział w Zakopanem wystawił na sprzedaż dwa ośrodki wczasowe w woj. małopolskim: Henryka w Muszynie oraz Sienkiewiczówka w Zakopanem. Ceny wywoławcze to odpowiednio 4,3 mln zł i 4,8 mln zł.

 

Pensjonat w Muszynie zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego 33 na działce wielkości 2188 mkw. W obiekcie o powierzchni użytkowej 2392,8 mkw. znajdują się m.in.: 33 pokoje na łącznie 90 gości, restauracja, siłownia. Wszystkie pokoje mają łazienkę, telewizor, radio, balkon. W ośrodku wykonywane są zabiegi rehabilitacyjne. Obiekt przygotowuje specjalne pakiety pobytowe. Cena wywoławcza wynosi 4,3 mln zł.

Nieduży Dom Wczasowy Sienkiewiczówka (powierzchnia użytkowa 924,2 mkw.) położony jest w centrum Zakopanego przy ul. Zamojskiego 21 na działce wielkości 1264 mkw. Obiekt dysponuje łącznie 42 miejscami w pokojach z łazienkami lub tylko z umywalkami. Sanitariaty znajdują się na korytarzu. W ośrodku jest także jadalnia i kawiarnia regionalna, a przy budynku - parking niestrzeżony. Cena wywoławcza wynosi 4,8 mln zł.

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. ma swoją siedzibę na warszawskim Ursynowie, przy ul. Belgradzkiej. Firma dysponuje łącznie 21 ośrodkami i domami wczasowymi położonymi nad Morzem Bałtyckim, w górach oraz w innych atrakcyjnych turystycznie regionach naszego kraju. Fundusz organizuje różnego typu imprezy, m.in.: wczasy dla emerytów i rencistów, świąteczne i sylwestrowe, turnusy rehabilitacyjne, wczasy odchudzające, konferencje, szkolenia, narady, wypoczynek grupowy dzieci. Sprzedaż odbywa sie poprzez biura podróży lub online.

Fundusz Wczasów Pracowniczych powołany został w 1949 roku jako instytucja związkowa organizująca wypoczynek rodzinny pracowników fabryk i urzędów.

 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.