Strona główna Wiadomości FWP sprzedaje ośrodki
REKLAMA

W sprzedaży dwa obiekty za łącznie 9,1 mln zł

FWP sprzedaje ośrodki

Horecanet.pl, 29 kwietnia 2010

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. Oddział w Zakopanem wystawił na sprzedaż dwa ośrodki wczasowe w woj. małopolskim: Henryka w Muszynie oraz Sienkiewiczówka w Zakopanem. Ceny wywoławcze to odpowiednio 4,3 mln zł i 4,8 mln zł.

 

Pensjonat w Muszynie zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego 33 na działce wielkości 2188 mkw. W obiekcie o powierzchni użytkowej 2392,8 mkw. znajdują się m.in.: 33 pokoje na łącznie 90 gości, restauracja, siłownia. Wszystkie pokoje mają łazienkę, telewizor, radio, balkon. W ośrodku wykonywane są zabiegi rehabilitacyjne. Obiekt przygotowuje specjalne pakiety pobytowe. Cena wywoławcza wynosi 4,3 mln zł.

Nieduży Dom Wczasowy Sienkiewiczówka (powierzchnia użytkowa 924,2 mkw.) położony jest w centrum Zakopanego przy ul. Zamojskiego 21 na działce wielkości 1264 mkw. Obiekt dysponuje łącznie 42 miejscami w pokojach z łazienkami lub tylko z umywalkami. Sanitariaty znajdują się na korytarzu. W ośrodku jest także jadalnia i kawiarnia regionalna, a przy budynku - parking niestrzeżony. Cena wywoławcza wynosi 4,8 mln zł.

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. ma swoją siedzibę na warszawskim Ursynowie, przy ul. Belgradzkiej. Firma dysponuje łącznie 21 ośrodkami i domami wczasowymi położonymi nad Morzem Bałtyckim, w górach oraz w innych atrakcyjnych turystycznie regionach naszego kraju. Fundusz organizuje różnego typu imprezy, m.in.: wczasy dla emerytów i rencistów, świąteczne i sylwestrowe, turnusy rehabilitacyjne, wczasy odchudzające, konferencje, szkolenia, narady, wypoczynek grupowy dzieci. Sprzedaż odbywa sie poprzez biura podróży lub online.

Fundusz Wczasów Pracowniczych powołany został w 1949 roku jako instytucja związkowa organizująca wypoczynek rodzinny pracowników fabryk i urzędów.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE