Strona główna Wiadomości czerwiec GH Orbis otwiera kolejny obiekt
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

GH Orbis otwiera kolejny obiekt

Horecanet.pl, 19 czerwca 2017

Grupa, której strategicznym partnerem jest AccorHotels, wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej wchodzi na rynek serbski otwierając hotel Mercure Belgrade Excelsior. Jest to pierwszy obiekt marki AccorHotels w Serbii.

Autor:

Otwarcie hotelu, który będzie zarządzany przez Grupę Hotelową Orbis na podstawie umowy o zarządzanie z właścicielem i inwestorem Lampsa, zaplanowano na wrzesień 2017 r.

Serbia będzie 96. państwem, w którym będzie obecna sieć AccorHotels, a słynny „Excelsior” w Belgradzie wejdzie do globalnej grupy zrzeszającej ponad 4.100 hoteli na całym świecie. W ten sposób Mercure Belgrade stanie się rekomendowanym miejscem dla podróżujących 32 milionów członków klubu lojalnościowego Le Club Accorhotels.

- Naszym celem jest wzmocnienie wiodącej pozycji w regionie poprzez rozbudowę sieci  hoteli, głównie dzięki partnerstwu z silnymi inwestorami, jak i poprzez wejście na nowe rynki, na których nie jesteśmy jeszcze obecni. Serbia jest dobrze rozwijającym się krajem o dużym potencjale dla hoteli działających pod markami międzynarodowymi z  regionalnym wsparciem, które zapewnia Orbis. Wprowadzamy na rynek serbski wyjątkową markę hoteli ze średniego segmentu, która łączy w sobie siłę międzynarodowej sieci, gwaranatuje wysoką jakość i pozytywne doświadczenia z hoteli, które są zakorzenione w lokalnej społeczności – mówi Gilles Clavie, prezes i dyrektor generalny Orbis.

SUPPLIER OF THE YEAR 2017
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY
- kliknij po szczegóły -

Aktualnie hotel Excelsior oferuje 73 pokoje, restaurację i salę konferencyjną. Neoklasycystyczne wnętrza i panująca w nich atmosfera sprawiają, że ten znajdujący się w samym sercu tętniącej życiem stolicy Serbii hotel jest doskonałym miejscem do poznawania tajemnic przeszłości Belgradu, jak i odkrywania jego teraźniejszości. Hotel ma bogatą, stuletnią  historię, zabiera swoich gości w niepowtarzalną podróż do miejsc, gdzie stołowały się, nocowały i pozostawiły po sobie ślad znane osoby, takie jak Ivo Andric, Jean-Paul Sartre i Josephine Baker.

- Z przyjemnością witamy markę Mercure w  Belgradzie. Dzięki współpracy z Orbisem/AccorHotels stniemy się częścią jednej z najsilniejszych i najbardziej szanowanych firm hotelarskich o ogólnoświatowym zasięgu. Jesteśmy pewni, że to partnerstwo pomoże nam dobrze zaprezentować nasz hotel i Belgrad – powiedział Anastassos Chomenidis, dyrektor zarządzający Lampsa.

Hotel Excelsior Belgrad został wybudowany w 1921 roku; otwarcie hotelu odbyło się w dniu 15 marca 1924 roku. Projekt budowlany przypisuje się architektom z Wiednia. Przed II wojną światową w hotelu pomieszkiwało wielu wybitnych pisarzy - laureat nagrody Nobla Ivo Andrić, Miloš Crnjanski, Vasko Popa, jak sławnych sportowców, aktorów, muzyków oraz innych osobistości życia publicznego.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: MAJ 2017

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Szef kuchni Hotelu Mikołajki o menu na zimę

Tomasz Milewski szef kuchni Hotel Mikołajki

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.