Strona główna Wiadomości czerwiec Gruby Benek planuje nowe lokale
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Gruby Benek planuje nowe lokale

Horecanet.pl, 19 czerwca 2017

Pod koniec maja odbyło się oficjalne uruchomienie kolejnego lokalu. Nowy punkt znajduje się w Gliwicach, przy ulicy Gwardii Ludowej 1. Warto podkreślić, że jeszcze w tym roku sieć planuje blisko 10 nowych otwarć.

Gruby Benek z planami rozwoju

Autor: Gruby Benek

- Do Benkowej mapy Polski dołączył nowy punkt. Mamy nadzieję, że szeroka, atrakcyjna oferta dla konsumenta oraz jasne zasady współpracy, przekonają kolejnych franczyzobiorców do dołączenia do sieci Gruby Benek – mówi Katarzyna Włodarczyk-Pięta, członek zarządu ds. rozwoju sieci.

Lokal w Gliwicach jest wykończony według nowych standardów marki, co zapewnia mu nowoczesny wygląd. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego pieca przelotowego restauracja jest zdolna wytwarzać produkt najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu powtarzalności tego procesu. W lokalu w Gliwicach na uwagę zasługują również dwa kąciki zabaw przeznaczone dla maluchów. Klient przychodzący do restauracji poza pizzą będzie mógł również zamówić chrupiącego kurczaka oraz soczystego Benburgera, a wszystko otrzyma zarówno bezpośrednio w lokalu, jak i na dowóz.

SUPPLIER OF THE YEAR 2017
PRESTIŻ • ZAUFANIE ODBIORCÓW • SUKCES SPRZEDAŻOWY
- kliknij po szczegóły -

- Ciągle śledzimy rynek w poszukiwaniu odpowiednich lokalizacji do prowadzenia restauracji w ramach sieci. Przewidujemy, że jeszcze tylko w tym roku Gruby Benek powiększy się o blisko 10 nowych lokali. Warto dodać, że nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem procesów wewnątrz sieci, dzięki wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Aktualnie pracujemy również nad wprowadzeniem nowej oferty produktowej, dzięki czemu lokale Grubego Benka będą jeszcze bardziej konkurencyjne na rynku - dodaje Katarzyna Włodarczyk-Pięta członek zarządu ds. rozwoju sieci.

Gruby Benek to ogólnopolska sieć pizzerii działająca na rynku od 1997 roku. Obecnie w ramach sieci działa ponad 40 restauracji zlokalizowanych na terenie całego kraju. Tajemnicą sukcesu marki jest wyjątkowe ciasto serwowane zawsze z dużą ilością świeżych składników. Od początku 2016 roku marka Gruby Benek przechodzi gruntowne zmiany w zakresie zmiany wizualizacji, a także rozwoju oferty produktowej.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Szef kuchni Hotelu Mikołajki o menu na zimę

Tomasz Milewski szef kuchni Hotel Mikołajki

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.