Strona główna Wiadomości Grupa Warszawa w gronie ZP HoReCa
REKLAMA

Nowi członkowie

Grupa Warszawa w gronie ZP HoReCa

Horecanet.pl, 13 listopada 2017

Grupa zaczęła działalność w 2008 roku, otwierając klubokawiarnię Warszawa Powiśle, której celem było promowanie młodej kultury i sztuki. Organiczną konsekwencją tych działań był rozwój firmy w kierunku zarządzania gastronomią i kompleksowej organizacji wydarzeń, które zaowocowały powstaniem Syreniego Śpiewu oraz Stacji Mercedes.

Właściciele Grupy Warszawa

Autor: Karolina Jóźwiak, www.fotogenetycznie.pl

- Grupa Warszawa to firma stworzona z pasji do rzeczy pięknych. Chcemy podkreślać dawne polskie tradycje i mieć wpływ na te współczesne. Naszą misją jest zmiana świadomości ludzi oraz przestrzeni w jakiej funkcjonujemy. Przesuwamy granicę tak aby nasi goście i klienci poznawali za każdym razem coś nowego. Chcemy aby każdy mógł cieszyć się chwilą przy wykorzystaniu wszystkich swoich zmysłów - mówią założyciele.

Dziś Grupa Warszawa prowadzi zróżnicowane lokale gastronomiczne: Zorza, Weles, Granda!, Warszawa Powiśle, Biała – Zjedz i Wypij, Ruszt. Mięso i warzywa z grilla, a także oferuje wyjątkową przestrzeń konferencyjno-eventową – Szarotkę oraz inwestuje w produkcję filmową jako udziałowiec firmy MD4.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: PAŹDZIERNIK

- Cieszymy się, że razem z ZP HoReCa będziemy mogli rosnąć w siłę i pokonywać wszelkie niedogodności jakie napotykamy czasem w naszej branży. Wspólne działania rokują jeszcze lepszymi wynikami, które będą cieszyć nie tylko nas, ale również klientów, dla których zawsze staramy się sięgać coraz wyżej i nigdy nie spoczywamy na laurach – mówią założyciele.

ZP HoReCa liczy obecnie 27 członków. Do ZP HoReCa mogą przystępować zarówno hotele, firmy gastronomiczne, jak i firmy współpracujące z gastronomią. Informacji na temat członkostwa udziela biuro ZP HoReCa (e-mail: biuro@zphoreca.pl).

Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu ( ZP HoReCa) to organizacja branżowa, która reprezentuje i chroni polski rynek gastronomiczny w kraju i za granicą. Do jej zadań należy działanie na rzecz rozwiązywania problemów branży, tworzenia korzystnych dla jej rozwoju warunków, a także dbanie o pozytywny wizerunek sektora gastronomicznego. ZP HoReCa przekształciła się z Krajowej Rady Gastronomii i Cateringu, która powstała w 2016 roku z inicjatywy wiodących przedstawicieli branży. ZP HoReCa zrzesza obecnie około 2 tys. lokali gastronomicznych na terenie całego kraju.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.