Strona główna Wiadomości Grupa Żywiec liderem praktyk HR
REKLAMA

Projekt firmy doceniony

Grupa Żywiec liderem praktyk HR

Horecanet.pl, 15 maja 2018

Nagroda „HR Najwyższej Jakości” przyznawana przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami trafiła w ręce Grupy Żywiec. Firma została doceniona za nowatorski projekt Certyfikacji Przedstawicieli Handlowych i Menadżerów Sprzedaży.

Grupa Żywiec liderem praktyk HR

Autor:

Co roku Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami nagradza firmy, które w sposób nowoczesny i z dbałością o dobro pracowników podchodzą do współczesnego zarządzania ludźmi, wyróżniając te inicjatywy i praktyki HR, które są najciekawsze i najlepiej przeprowadzone.

W tym roku jury konkursu doceniło projekt certyfikacji Przedstawicieli Handlowych i Menadżerów Sprzedaży w Grupie Żywiec przyznając mu prestiżową nagrodę HR Najwyższej Jakości. Certyfikacja to wieloetapowy proces, w trakcie którego jego uczestnicy potwierdzają swoje wysokie kompetencje i standardy pracy, prezentowane podczas realizacji codziennych działań.

– Chcemy razem budować podziwianą, efektywną i innowacyjną firmę. Projekt certyfikacji Przedstawicieli Handlowych i Menadżerów Sprzedaży w Grupie Żywiec jest jednym z takich działań. Pozwala nam rozwijać kompetencje działu sprzedaży, dzięki czemu mamy szansę ciągle  się doskonalić i budować przewagę konkurencyjną. Ten program to także doskonały przykład, w jaki sposób dział HR może budować dodatkową wartość w biznesie – wyjaśnia Andrzej Borczyk, dyrektor ds. personalnych Grupy Żywiec.

Przyznanie nagrody HR Najwyższej Jakości poprzedziło obiektywne badanie obszarów polityki personalnej Grupy Żywiec, takich jak rekrutacja i outplacement, rozwój pracowników, wynagrodzenie i systemy motywacyjne, komunikacja wewnętrzna oraz employer branding. Badanie koncentrowało się  na praktycznym wymiarze polityki i stosowanych narzędzi HR. Projekt certyfikacji w Grupie Żywiec został zaprezentowany podczas wydarzenia HR Awards Best Practices, na którym pokazywane są najlepsze praktyki wyróżnione w badaniu HR Najwyższej Jakości. W tegorocznej edycji konkursu tytuł HR Najwyższej Jakości otrzymało w sumie 45 firm.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.