Strona główna Wiadomości marzec Grycan z nową lokalizacją
REKLAMA

Kolejna lodziarnia sieci

Grycan z nową lokalizacją

Horecanet.pl, 12 marca 2018

28 lutego b.r., na warszawskiej Pradze, została otwarta kolejna lodziarnio-kawiarnia Grycan – Lody od pokoleń. Lokal mieści się w nowo powstałym Centrum Handlowym Rondo Wiatraczna. Na gości czekają znakomite lody, desery, kawy i ciasta, przygotowywane według tradycyjnych receptur.

Autor:

– Nowa lodziarnio-kawiarnia to już nasz 26 lokal w Warszawie. Stolica jest dla nas szczególnym miejscem – tu rozpoczęliśmy naszą działalność pod marką Grycan – Lody od pokoleń i tu odwiedza nas najwięcej gości. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Pragi do naszego nowego punktu w Centrum Handlowym Rondo Wiatraczna! – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC 2018

Na klientów nowej kawiarnio-lodziarni czeka 36 smaków lodów przygotowywanych rzemieślniczymi metodami według tradycyjnych receptur. Goście mogą zdecydować się zarówno na lody tradycyjne, przygotowywane na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, jak i na sorbety z owoców czy delikatne lody jogurtowe. Menu dopełniają aromatyczne kawy, parzone ze specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki i chrupiące rurki z bitą śmietaną. W ofercie znajdują się również wyśmienite domowe ciasta, torty i torty lodowo-bezowe, a przed Świętami także wielkanocne wypieki – mazurki, babki, sernik i tradycyjna pascha.

Wnętrze lokalu jest przytulne i jasne. Na gości czeka 10 stolików i 20 miejsc siedzących. Lodziarnio-kawiarnia w Centrum Handlowym Rondo Wiatraczna jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 21.00, a w niedziele – od 10.00 do 20.00.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.