Strona główna Wiadomości 2011 październik 3 Happy Studio – atrakcja dla dzieci w McDonald's
REKLAMA

Wirtualne gry i zabawy dla najmłodszych klientów

Happy Studio – atrakcja dla dzieci w McDonald's

Horecanet.pl, 3 października 2011

McDonald’s uruchomił specjalną platformę wirtualnych gier i zabaw dla najmłodszych. Happy Studio to unikalny plac zabaw w internecie, na którym każde dziecko będzie mogło spotkać swojego ulubionego bajkowego bohatera.

Happy Studio jest programem przygotowanym z myślą o najmłodszych. Jego podstawę stanowi wirtualny świat zabaw, gier, łamigłówek i wielu innych atrakcji, który można znaleźć na stronie www.happystudio.com. Gry na stronie mają wiele walorów edukacyjnych, umożliwiają śledzenie postępów dziecka przez rodziców a także ich wspólną zabawę. Strona jest podzielona na cztery bajkowe obszary: Dżungla, Kosmiczne Laboratorium, Baśniowe Królestwo i Happy City.

W dniach 23 września – 2 października do zestawów Happy Meal dołączone będą specjalne Zestawy Odkrywcy w czterech wersjach kolorystycznych: zielonej, niebieskiej, fioletowej i czerwonej. Każdy z zestawów będzie odpowiadał innej strefie na www.happystudio.com.

Poza restauracjami McDonald’s (materiały POP) program będzie promowany spotami telewizyjnymi emitowanymi w stacjach Polsat, TVN, Disney XD, ZigZap i innych.

Adaptację kampanii przygotowała agencja DDB Warszawa oraz Tribal DDB, a za planowanie mediów odpowiada dom mediowy Macroscope OMD. Za wsparcie PR odpowiedzialna jest agencja Twenty Four Seven PR.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa 268 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 15,5 tys. osób. 126 z nich to obiekty prowadzone przez 51 licencjobiorców.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.