powiększ tekst
Strona główna Wiadomości 2011 październik 3 Happy Studio – atrakcja dla dzieci w McDonald's

Wirtualne gry i zabawy dla najmłodszych klientów

Happy Studio – atrakcja dla dzieci w McDonald's

źródło: Horecanet.pl, 03.10.2011 (zaktualizowany 03.10.2011 00:31)

McDonald’s uruchomił specjalną platformę wirtualnych gier i zabaw dla najmłodszych. Happy Studio to unikalny plac zabaw w internecie, na którym każde dziecko będzie mogło spotkać swojego ulubionego bajkowego bohatera.

Happy Studio jest programem przygotowanym z myślą o najmłodszych. Jego podstawę stanowi wirtualny świat zabaw, gier, łamigłówek i wielu innych atrakcji, który można znaleźć na stronie www.happystudio.com. Gry na stronie mają wiele walorów edukacyjnych, umożliwiają śledzenie postępów dziecka przez rodziców a także ich wspólną zabawę. Strona jest podzielona na cztery bajkowe obszary: Dżungla, Kosmiczne Laboratorium, Baśniowe Królestwo i Happy City.

W dniach 23 września – 2 października do zestawów Happy Meal dołączone będą specjalne Zestawy Odkrywcy w czterech wersjach kolorystycznych: zielonej, niebieskiej, fioletowej i czerwonej. Każdy z zestawów będzie odpowiadał innej strefie na www.happystudio.com.

Poza restauracjami McDonald’s (materiały POP) program będzie promowany spotami telewizyjnymi emitowanymi w stacjach Polsat, TVN, Disney XD, ZigZap i innych.

Adaptację kampanii przygotowała agencja DDB Warszawa oraz Tribal DDB, a za planowanie mediów odpowiada dom mediowy Macroscope OMD. Za wsparcie PR odpowiedzialna jest agencja Twenty Four Seven PR.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa 268 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 15,5 tys. osób. 126 z nich to obiekty prowadzone przez 51 licencjobiorców.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Brak pomysłu na rynek paliw

Andrzej Sikora Prezes Instytut Studiów Energetycznych

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.