Strona główna Wiadomości listopad 9 Hotel Campanile z oprogramowaniem od NetPOS
REKLAMA

Tylko u nas!

Hotel Campanile z oprogramowaniem od NetPOS

Horecanet.pl, 9 listopada 2016

NetPOS, firma wdrażająca oprogramowania dla biznesu, w tym dla branży hotelowej, pozyskała nowego klienta. Tym razem ze wsparcia i wiedzy pracowników NetPOS skorzystał hotel Campanile Nowy Targ Zakopane.

Autor:

Hotel Campanile Nowy Targ Zakopane przywitał pierwszych klientów 1 listopada br. Goście do dyspozycji będą mieli przestrzeń dla biznesu, a także wypoczynku. Przytulne pokoje zostały wyposażone w system nowoczesnej telewizji hotelowej, który wdrożył NetPOS. – Telewizja hotelowa to ukłon w stronę klientów, bowiem to nie tylko ułatwiona komunikacja między recepcją a gośćmi hotelowymi, to również w dużej mierze źródło wiadomości i rozrywki dla klientów. System, który wdrożyliśmy w hotelu Campanile umożliwia informowanie gości hotelu o aktualnych promocjach, ofercie zabiegów w SPA czy restauracyjnym menu. Z innej strony telewizja hotelowa, to również rozrywka dla klientów w postaci ciekawych filmów, wybranych specjalnie z myślą o preferencjach gości hotelowych – dodaje Rafał Marek, prezes zarządu, NetPOS.

Inteligentne rozwiązania dla hoteli
W hotelu Campanile oprócz telewizji hotelowej firma NetPOS wdrożyła również rozwiązanie LynkReach, czyli niezwykle wygodny system do zarządzania treścią w telewizorach w branży hotelowej. Technologia LynkReach pozwala między innymi na zdalne, z poziomu jednego komputera, aktualizowanie oraz zarządzanie treściami w każdym obsługiwanym pokoju.

- LynkReach to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w pracy w obiektach hotelowych. Dostęp do treści jest niezwykle prosty, a atrakcyjny i intuicyjny interfejs sprawiają, że goście łatwo odnajdują interesujące ich usługi czy informacje. Technologia LynkReach posiada dodatkową funkcję paska informacyjnego, który stanowi dodatkowy sposób dostarczania najciekawszych treści – przekonuje Rafał Marek.

Technologia LynkReach to również współpraca z serwerami i oprogramowaniem z działającym w istniejącej już infrastrukturze.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Nasze konferencje

Komentarz

Komentarz dnia

Cały czas rozwijamy naszą ofertę

Paweł Odrzywołek dyrektor działu stacji paliw Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.