Strona główna Wiadomości listopad 9 Hotel Campanile z oprogramowaniem od NetPOS
REKLAMA

Tylko u nas!

Hotel Campanile z oprogramowaniem od NetPOS

Horecanet.pl, 9 listopada 2016

NetPOS, firma wdrażająca oprogramowania dla biznesu, w tym dla branży hotelowej, pozyskała nowego klienta. Tym razem ze wsparcia i wiedzy pracowników NetPOS skorzystał hotel Campanile Nowy Targ Zakopane.

Autor:

Hotel Campanile Nowy Targ Zakopane przywitał pierwszych klientów 1 listopada br. Goście do dyspozycji będą mieli przestrzeń dla biznesu, a także wypoczynku. Przytulne pokoje zostały wyposażone w system nowoczesnej telewizji hotelowej, który wdrożył NetPOS. – Telewizja hotelowa to ukłon w stronę klientów, bowiem to nie tylko ułatwiona komunikacja między recepcją a gośćmi hotelowymi, to również w dużej mierze źródło wiadomości i rozrywki dla klientów. System, który wdrożyliśmy w hotelu Campanile umożliwia informowanie gości hotelu o aktualnych promocjach, ofercie zabiegów w SPA czy restauracyjnym menu. Z innej strony telewizja hotelowa, to również rozrywka dla klientów w postaci ciekawych filmów, wybranych specjalnie z myślą o preferencjach gości hotelowych – dodaje Rafał Marek, prezes zarządu, NetPOS.

Inteligentne rozwiązania dla hoteli
W hotelu Campanile oprócz telewizji hotelowej firma NetPOS wdrożyła również rozwiązanie LynkReach, czyli niezwykle wygodny system do zarządzania treścią w telewizorach w branży hotelowej. Technologia LynkReach pozwala między innymi na zdalne, z poziomu jednego komputera, aktualizowanie oraz zarządzanie treściami w każdym obsługiwanym pokoju.

- LynkReach to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w pracy w obiektach hotelowych. Dostęp do treści jest niezwykle prosty, a atrakcyjny i intuicyjny interfejs sprawiają, że goście łatwo odnajdują interesujące ich usługi czy informacje. Technologia LynkReach posiada dodatkową funkcję paska informacyjnego, który stanowi dodatkowy sposób dostarczania najciekawszych treści – przekonuje Rafał Marek.

Technologia LynkReach to również współpraca z serwerami i oprogramowaniem z działającym w istniejącej już infrastrukturze.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.