Strona główna Wiadomości listopad 9 Hotel Campanile z oprogramowaniem od NetPOS
REKLAMA

Tylko u nas!

Hotel Campanile z oprogramowaniem od NetPOS

Horecanet.pl, 9 listopada 2016

NetPOS, firma wdrażająca oprogramowania dla biznesu, w tym dla branży hotelowej, pozyskała nowego klienta. Tym razem ze wsparcia i wiedzy pracowników NetPOS skorzystał hotel Campanile Nowy Targ Zakopane.

Autor:

Hotel Campanile Nowy Targ Zakopane przywitał pierwszych klientów 1 listopada br. Goście do dyspozycji będą mieli przestrzeń dla biznesu, a także wypoczynku. Przytulne pokoje zostały wyposażone w system nowoczesnej telewizji hotelowej, który wdrożył NetPOS. – Telewizja hotelowa to ukłon w stronę klientów, bowiem to nie tylko ułatwiona komunikacja między recepcją a gośćmi hotelowymi, to również w dużej mierze źródło wiadomości i rozrywki dla klientów. System, który wdrożyliśmy w hotelu Campanile umożliwia informowanie gości hotelu o aktualnych promocjach, ofercie zabiegów w SPA czy restauracyjnym menu. Z innej strony telewizja hotelowa, to również rozrywka dla klientów w postaci ciekawych filmów, wybranych specjalnie z myślą o preferencjach gości hotelowych – dodaje Rafał Marek, prezes zarządu, NetPOS.

Inteligentne rozwiązania dla hoteli
W hotelu Campanile oprócz telewizji hotelowej firma NetPOS wdrożyła również rozwiązanie LynkReach, czyli niezwykle wygodny system do zarządzania treścią w telewizorach w branży hotelowej. Technologia LynkReach pozwala między innymi na zdalne, z poziomu jednego komputera, aktualizowanie oraz zarządzanie treściami w każdym obsługiwanym pokoju.

- LynkReach to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w pracy w obiektach hotelowych. Dostęp do treści jest niezwykle prosty, a atrakcyjny i intuicyjny interfejs sprawiają, że goście łatwo odnajdują interesujące ich usługi czy informacje. Technologia LynkReach posiada dodatkową funkcję paska informacyjnego, który stanowi dodatkowy sposób dostarczania najciekawszych treści – przekonuje Rafał Marek.

Technologia LynkReach to również współpraca z serwerami i oprogramowaniem z działającym w istniejącej już infrastrukturze.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE