Strona główna Wiadomości sierpień 10 Hotel Litwor odzyskany
REKLAMA

Zwrot w sprawie

Hotel Litwor odzyskany

Horecanet.pl, 10 sierpnia 2017

Sąd Rejonowy w Zakopanem nakazał spółce Modrzejewski i Wspólnicy opuścić budynek hotelu Litwor, zajęty z użyciem siły w dniu 30 lipca. Tym samym zarządca - firma Centrum Kongresowe Plus - odzyskał pięciogwiazdkowca.

Autor:

Przypomnijmy, w nocy z 29 na 30 lipca właściciel hotelu spółka Modrzejewski i Wspólnicy przejął hotel. W wydanym oświadczeniu podał, że powodem decyzji o zamknięciu obiektu jest opinia straży pożarnej, która wskazywała, że budynek może stanowić zagrożenie. Spółka podkreśliła, że „już wcześniej wzywała dotychczasowego dzierżawcę do doprowadzenia nieruchomości hotelu Litwor do stanu niezagrażającego życiu lub zdrowiu ludzkiemu oraz zgodnego z prawem lub do zaprzestania prowadzenia działalności w obiekcie hotelu Litwor”.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: LIPIEC 2017

W odpowiedzi zarządca - Centrum Kongresowe Plus - również wydał oświadczenie, w którym zaznaczył, że „Protokół ustaleń z czynności kontrolno-rozpoznawczych Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem z dnia 4 lipca 2017 r. oraz decyzja Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem z dnia 19 lipca 2017 r. (znak sprawy PZ.5581.103.2017) nakazuje wprowadzenie usprawnień oraz dostosowanie obiektu do wymogów przepisów bezpieczeństwa pożarowego w terminie do dnia 30.11.2017 r. i w żaden sposób nie stwierdza i nie nakazuje natychmiastowego zaprzestania użytkowania hotelu.”, a także podał, że hotel zostanie zamknięty do odwołania, a sprawa trafiła do sądu.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.