Strona główna Wiadomości Huczne otwarcie Hotelu Aquarion
REKLAMA

Nowy obiekt na zakopiańskiej mapie noclegowej

Huczne otwarcie Hotelu Aquarion

Horecanet.pl, 17 kwietnia 2018

13 kwietnia br. oficjalnie otwarto czterogwiazdkowy obiekt z bogatym zapleczem noclegowym i konferencyjnym, który jest bezpośrednio połączony z Aqua Parkiem Zakopane. Hotel Aquarion należy do sieci Dobry Hotel.

Autor: DH

136 pokoi, siedem pięter, trzy bogato wyposażone sale konferencyjne (o łącznej powierzchni 221 mkw.) i jeden bezpośredni korytarz będący połączeniem z Aqua Parkiem Zakopane. To najważniejsze cechy właśnie otwartego Hotelu Aquarion – ulokowanego przy ul. Jagiellońskiej 29, zaledwie 500 metrów od zakopiańskiego Dworca PKP. Uroczyste przecięcie wstęgi – w obecności przedstawicieli operatora, firmy Dobry Hotel oraz inwestorów, spółki Aqua Hotel Zakopane – miało miejsce 13 kwietnia. Huczną imprezę poprowadziła aktorka Monika Zamachowska, a dodatkowymi atrakcjami były: recital jej męża, Zbigniewa Zamachowskiego oraz zatytułowany „Przebłyski” wernisaż zdjęć Katarzyny Figury.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

- Hotel Aquarion jest znaczącym elementem naszej sieci – zapewnia Leszek Mięczkowski, prezes firmy Dobry Hotel. – To hotel, który płynnie łączy funkcje obiektu wypoczynkowego z elementami biznesowymi. Trzy sale konferencyjne dają duże możliwości do organizacji konferencji oraz imprez bardziej rozrywkowych, czego jesteśmy świadkami, m.in. na uroczystości otwarcia. Wygodny korytarz na jednym z pięter pozwala z kolei na dostanie się do Aqua Parku Zakopane w hotelowym szlafroku i kapciach, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz – dodaje.


Pan Grzegorz Ryczek, Pan Leszek Mięczkowski, Pan Paweł Migacz

- Stawiamy na personel obeznany z najwyższymi standardami, z doświadczeniem w pracy w naszym wymagającym turystycznie rejonie, a jednocześnie młody i pełen zapału – podkreśla Paweł Migacz, dyrektor. – Dodatkową przewagą naszego obiektu jest Restauracja Górna Stacja. Serwujemy w niej dania kuchni europejskiej, ale nie brakuje u nas tradycyjnych akcentów, które przybliżają Tatry i Zakopane gościom przybywającym z całej Polski i zza granicy – zapewnia.

Hotel Aquarion może pochwalić się też własną Strefą Relaksu. Goście znajdą w niej saunę suchą i parową, kameralną salę do ćwiczeń oraz trzy gabinety spa. Oferowane są w nich zabiegi nawilżające, liftingujące, odżywcze i odmładzające, które wpływają nie tylko na wygląd skóry, ale także na wewnętrzną harmonię organizmu. Atrakcji nie zabraknie również dla najmłodszych gości. Dla nich przygotowano bogato wyposażoną Salę Zabaw, szereg udogodnień – w tym podgrzewacze do butelek i dopasowane rozmiarowo szlafroki – a nawet specjalne pozycje w menu restauracji.

- Chcemy, żeby każdy w naszym hotelu mógł poczuć się swobodnie i komfortowo. Mamy bogate doświadczenie w realizacji najwyższych standardów gościnności i to dajemy każdemu, kto nas odwiedza. Doskonale wiemy, że zadowolony Gość będzie wracał, do Zakopanego lub innych hoteli w naszym portfolio i na tym nam zależy – podsumowuje Leszek Mięczkowski.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.