Strona główna Wiadomości 2014 23 Jak nawiązać współpracę z największymi odbiorcami
REKLAMA

Raz w roku, w jednym miejscu

Jak nawiązać współpracę z największymi odbiorcami

Horecanet.pl, 23 lipca 2014

- Od lat bierzemy udział w Food Business Forum czerpiąc wymierne korzyści z kontaktów biznesowych tu nawiązanych. Ich owocem są umowy, które określamy mianem kontraktów roku – powiedział Przemysław Szymankiewicz, dyrektor ds. klientów kluczowych Winterhalter Gastronom Polska, po ubiegłorocznej edycji Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum.

Zapraszamy Państwa już dziś do zgłoszenia uczestnictwa w XII Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2014! Tylko teraz karty wstępu można nabyć w najkorzystniejszej cenie i otrzymać dodatkowy prezent. W kolejnych okresach ceny będą rosnąć. 
Wydarzenie odbędzie się 28 października 2014 w Sheraton Warsaw Hotel.

Jeżeli przedstawicielom Państwa firmy zależy na:
udziale w serii indywidualnych spotkań na temat współpracy z kupcami
  największych sieci gastronomicznych - business speed dating 
• budowie owocnych relacji biznesowych
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
  - prezesów i członków zarządów sieci gastronomicznych
  - właścicieli restauracji, barów, lokali niezależnych itp.
• udziale w najważniejszym w roku wydarzeniu dla branży
 


 
Ubiegłoroczne spotkania busines speed dating. 
XI Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2013

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

REJESTRACJA UCZESTNICTWA - kliknij

Organizator:
BROG Markating - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Nowości GastronomiczneŚwiat Hoteli, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

FOTO I VIDEO Z FOOD BUSINESS FORUM 2013 - kliknij

BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B

www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE